1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

ZAPROSZENIE DLA DZIECI 5-6 LETNICH

14 marca

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/regulamin-0.pdf  

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

8 marca
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie zaprasza członków Rady Rodziców na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w poniedziałek 14 marca 2022 r. o godz. 16.15
                                                                                         Dyrektor Iwona Mildner

INFORMACJA

  3marca

We wtorek 8 marca dzieci z grupy V jadą do Teatru Współczesnego w Krakowie na spektakl "Księżniczka na ziarnku grochu". Po spektaklu odbędą się krótkie warsztaty z aktorami. Wyjazd busikiem o godz. 10.10 powrót ok. 13.30. 

Nuaczycielki grupy V

GRATULULUJEMY !

 

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY

2 marca

  

Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na Dzień otwarty w naszym przedszkolu. 

Czekamy na Was 19 marca 2022 roku (w sobotę) w godzinach od 10.00 do 12.00.

Personel Samorządowego Przedszkola 177

 

Ogłoszenie o dyżurze

2 marca
Dyrektor Samorządowego Przedszkola 177 informuje, iż przedszkole pełni  dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu.
O terminie zapisu na dyżur poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.
Iwona Mildner

Wyjście do Tauron Areny

 21 lutego

Przypominamy, że  w środę 23 lutego  br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY V i VI

 16 lutego

Informujemy, iż  w piątek 18 lutego dzieci z grupy V i VI jadą do Tauron Areny na CAVALIADĘ 2022 przygotowaną dla dzieci przedszkolnych.  W programie oglądanie zawodów jeździeckich, obserwowanie koni podczas występów, poznanie przyborów i akcesoriów jeździeckich. Wyjazd autokarem z przedszkola o godz. 8.30 powrot ok. godz. 11.00. Przypominamy, że w tym dniu śniadanie będzie o godz. 8.10. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

Nauczycielki grupy V i VI

UWAGA RODZICE

 11 lutego

Dzieci kontynuujące w naszym przedszkolu edukację przedszkolną w roku szkolnym 2022/2023 nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice tych dzieci składają jedynie w okresie   od  18 lutego do 28 lutego 2022 roku - Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Deklarację można pobrać w przedszkolu oraz  na naszej stronie w zakładce Druki do pobrania - druk 4. 
Wypełniony dokument należy złożyć osobiście w kancelarii przedszkola w ustalonych godzinach pracy:
wtorek i czwartek od 15.00 do 16.00
oraz w ciągu całego dnia kiedy jest otwarta kancelaria.
 Dyrektor Iwona Mildner 

 

Informacja dla Rodziców

 9 lutego 

Informujemy, że zmienił się adres e-mail naszej placówki: p177@mjo.krakow.pl    
 Dyrektor Iwona MIldner
 
 

WYJŚCIE DO TAURON ARENY

Przypominamy, że  w środę 9 lutego  br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI

Ważny komunikat

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie II przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy II obecne w  przedszkolu   w  dniu 04.02.2022 r. są objęte kwarantanną do 11.02. 2022 r. oraz dzieci obecne 03.02.2022 r. mają kwarantannę do 10.02.2022 r.  Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  
                                                                                                                                                   Dyrektor Iwona Mildner 

Ważny komunikat

 4 lutego

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie I przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy I obecne w  przedszkolu   w  dniach 1-3 lutego będą objęte kwarantanną od 4 do 10 lutego 2022 roku. Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  
Dyrektor Iwona Mildner

 

 

ZAPROSZENIE

3 lutego 

 

Życzenia

21 stycznia

Ważny komunikat

 20 stycznia

Drodzy Rodzice

W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na infekcje wirusowe np. grypy sezonowe i zagrożenie koronawirusem, prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci chorych. Z niepokojem obserwujemy  przychodzące  przedszkolaki z objawami różnych infekcji, w tym katary, kaszel, podwyższona temperatura, bóle brzucha, wymioty czy biegunka. W warunkach przedszkolnych takie infekcje bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Dzieci z objawami chorobowymi nie powinny uczęszczać do przedszkola a w przypadku zachorowania  w czasie pobytu w przedszkolu prosimy o niezwłoczne odebranie dziecka.

                          Dbajmy wspólnie o wszystkie przedszkolaki.

Dyrektor Iwona Mildner

 

Ważny komunikat

 18 stycznia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie III przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy III obecne w  przedszkolu   w  dniu  14 stycznia  będą objęte kwarantanną od 18 do 24 stycznia 2022 roku. Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.


Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  

Dyrektor Iwona Mildner

 

Wyjście do Tauron Areny

 10 stycznia

Przypominamy, że  w środę 12 stycznia br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI 

Informacja dla Rodziców

 6 stycznia 

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż od stycznia 2022 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa:

  • 10 zł- trzy posiłki (śniadanie+ obiad+ podwieczorek)
  • 5 zł- obiad
  • 2,50 zł ( śniadanie lub podwieczorek)
  • 7,50 – dwa posiłki (śniadanie+ obiad lub obiad+ podwieczorek)

Dyrektor Iwona Mildner