1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Wyjście do Tauron Areny

 10 stycznia

Przypominamy, że  w środę 12 stycznia br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI 

Informacja dla Rodziców

 6 stycznia 

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż od stycznia 2022 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa:

  • 10 zł- trzy posiłki (śniadanie+ obiad+ podwieczorek)
  • 5 zł- obiad
  • 2,50 zł ( śniadanie lub podwieczorek)
  • 7,50 – dwa posiłki (śniadanie+ obiad lub obiad+ podwieczorek)

Dyrektor Iwona Mildner

INFORMACJA DLA RODZICÓW

30 grudnia

 

GRATULACJE!

27 grudnia

 

link do filmiku :  www.youtube.com/watch 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Zapraszamy do oglądnięcia koncertu świątecznego :) youtu.be/8FVIoReduuY

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD RADY RODZICÓW

 

Z okazji magicznego Bożego Narodzenia, w imieniu Rady Rodziców życzę Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom obsługi oraz wszystkim Rodzicom
miłości i własnego skrawka nieba.
Zadumy nad płomieniem świecy, życia bez niepotrzebnej hecy. 
Filiżanki dobrej, pachnącej kawy,i mnóstwa fajnej, radosnej zabawy. 
Pięknej muzyki, słuchanej wieczorami, i czasu spędzanego z bliskimi, z nami!
Wesołych Świąt!

Przewodniczący RR Dariusz Gil

Wyjście do Tauron Areny

13 grudnia
Przypominamy, że  w środę 15 grudnia br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI 

Informacja dla Rodziców

NOWE, ZEWNĘTRZNE LODOWISKO W KRAKOWIE!
 

Otwórz link: www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/lodowisko.pdf

Dotyczy: Organizacji szczepień przeciw grypie dla dzieci

 7 grudnia

Gmina Miejska Kraków wychodząc naprzeciw dzieciom w przedziale wiekowym od 6 do 18 r.ż., zapewnia bezpłatne szczepienia dzieci szczepionką donosową w formie aerozolu. Bezpłatne szczepienia przeciw grypie będą realizowane w MCO przy ul. Wielickiej 267.

Anna Waszkiewicz

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy VI

 7 grudnia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym w grupie VI przypadku zakażenia SARS-Cov-2. W związku z powyższym dzieci z grupy VI obecne w przedszkolu w dniach od 01.12 do 03.12.2021r. będą objęte kwarantanną od dnia 07.12 do 12.12.2021 r. Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.

Dyrektor Iwona Mildner

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy III i V

 7 grudnia

10 XII tj. ( piątek ) planowo odbędzie wyjazd grupy III i V do Teatru Ludowego na spektakl dla dzieci pt. „Pippi”. Wyjazd autokarem spod przedszkola o godz. 10.30, powrót około 13.00. Obiad w tym dniu będzie przesunięty na godz. 13.00. Dzieci mogą zabrać do teatru małe plecaczki z niewielką przekąską i wodą do picia.

W sytuacji odwołania spektaklu w Teatrze z powodu Covid-19, powiadomimy o tym Państwa.

Dziękujemy.

Urszula Osiakowska, Iza Chorążak

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy I

 5 grudnia

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie dzieci z grupy I zgłoszone jako osoby z kontaktu ze źródłem zakażenia odbywają kwarantannę  

od 6 grudnia 2021 r do 13 grudnia 2021 r.

Dyrektor Iwona Mildner

 

Ważny komunikat

 5 grudnia

  Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie I przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy I obecne w  przedszkolu   w  dniach 

od 1.12 do 3.12.2021r. będą objęte kwarantanną od dnia 6.12.2021r. 

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco.

Dyrektor Iwona Mildner

CZEKAMY NA MIKOŁAJA

2 grudnia

 

Ważny komunikat

 1 grudzień 

Uwaga Rodzice dzieci objętych kwarantanną

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż Rodzice dzieci objętych kwarantanną powinni otrzymać automatyczne powiadomienie o nałożonej kwarantannie w formie wiadomości SMS. Dzieci objęte kwarantanną nie są zaliczane do chorych, dlatego rodzicom sprawującym nad nimi opiekę nie przysługuje zwolnienie lekarskie wystawiane przez lekarza pierwszego kontaktu. Dokumentem potwierdzającym fakt sprawowania opieki nad dzieckiem jest zaświadczenie, które można pobrać po zalogowaniu się do Internetowego Konta Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl

Dyrektor Iwona Mildner

NA LUDOWĄ NUTĘ

www.youtube.com/watch 

Uwaga Rodzice dzieci z grupy IV

 30 listopada

 

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie dzieci z grupy IV zgłoszone jako osoby z kontaktu ze źródłem zakażenia odbywają kwarantannę  
od 29 listopada 2021 r do 5 grudnia 2021 r.

Dyrektor IwonaMildner

 

Ważny komunikat

 30 listopada

   Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie V przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy  V obecne w  przedszkolu   w  dniach od 24.11 do 26.11.2021r. będą objęte kwarantanną od dnia 30.11.2021 r. Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu. O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco. Rodzicom dzieci objętych kwarantanną przysługuje opieka nad dzieckiem. 

Dyrektor Iwona Mildner

PODZIĘKOWANIE

 29 listopada

DRODZY RODZICE ! KOCHANE PRZEDSZKOLAKI !

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w „Biegu przedszkolaka 2021”. Dzięki Waszej mobilizacji i oczywiście doskonałej kondycji uczestników zdobyliśmy I miejsce. To wielki sukces i promocja naszego przedszkola w środowisku. Cieszy także wygrana finansowa, którą przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego. Po raz kolejny przekonujemy się, że zawsze możemy na Państwa liczyć.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy dyrektor Iwona Mildner 

Ważny komunikat

 28 listopada

Drodzy Rodzice

              Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie IV przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy  IV obecne w  przedszkolu   w  dniu 25.11.2021 r. będą objęte kwarantanną od dnia 29.11.2021 r.
Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu. O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco. Rodzicom dzieci objętych kwarantanną przysługuje opieka nad dzieckiem.

Dyrektor Iwona Mildner