1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 2 marca

Dyrektor przedszkola informuje, iż w ramach udziału w projekcie wsparcia na rzecz osób uciekających przed wojną w Ukrainie, którego głównymi organizatorami są: Fundacja Internationaler Bund Polska, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF, nasza placówka wzbogaciła bazę o nowe pomoce dydaktyczne i akcesoria sportowe dla dzieci do zabaw w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym. Indywdualne zestawy pomocy zostały rozdane naszym wychowankom ze statusem uchodźcy.

Dyrektor Iwona Mildner

 

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

 

Wyjście grupy "Myszek"

 28 luty

W czwartek tj. 02 marca grupa "MYSZKI" odwiedzi wystawę "Kosmos" w SOLVAY PARKU. Wyjazd  o godz. 9.10, powrót na obiad. Dzieci nie zabierają ze sobą plecaczków z przekąską. Małym 'co nieco " częstować będą   opiekunowie grupy. Bożena Woźnica 

Teatrzyk w przedszkolu!

 15 lutego

  Dnia 21 lutego (wtorek) w naszym przedszkolu wystawiona zostanie bajka dla dzieci pt. Przygody Franka Bałwanka w wykonaniu teatru objazdowego firmy Kanon.  W młodszych grupach bajka rozpocznę się o godz. 10:00, natomiast w starszych od godz. 10:50. Zapraszamy wszystkich naszych przedszkolaków!  

 Urszula Osiakowska.

OGŁOSZENIE DOTYCZĄCE PRZERWY WAKACYJNEJ

14 lutego

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie informuje, że w związku z dużym zakresem prac remontowych na terenie przedszkola w miesiącu lipcu i sierpniu przedszkole będzie zamknięte.

Lista otwartych przedszkoli umieszczona jest przy wejściu do przedszkola.

Dyrektor Iwona Mildner 

Już po feriach zapraszamy na Bal Przebierańców

2 lutego

 

Wyjście dzieci z grupy "Myszki"

1 lutego
3 lutego tj. piątek, dzieci z grupy Myszek jadą MPK do Multikina. Wyjście z przedszkola ok. 9.15, powrót na obiad. Zabieramy plecaczki z małą przekąską i piciem. 
 
Bożena Woźnica

Wyjście grupy "Zajączków"

 24 stycznia

W dniu 26 stycznia  tj. w czwartek dzieci z grupy "Zajączków” odwiedzą bibliotekę na os. Tysiąclecia, gdzie będą uczestniczyć w krótkich zajęciach z panią bibliotekarką. Spotkanie odbędzie się w godzinach 10.00-11.00. 

Beata Jurkowska

 

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka

8 stycznia

 

 BW

Wyjście grupy "Myszek"

 2 stycznia 2023

W dniu 5 stycznia dzieci z grupy "Myszek" odwiedzą bibliotekę na os. Tysiąclecia. Podczas godzinnego spotkania zaplanowanego w godzinach 9.00-10.00,  "pomyszkujemy" po  pomieszczeniach biblioteki, poznamy zasady wypożyczania książek oraz będziemy uczestniczyć w krótkich zajęciach. Z przedszkola wychodzimy ok. 8.30. Powrót do przedszkola ok. 10.30.

Bożena Woźnica

 

WITAMY NOWY 2023 ROK!

29 grudnia

 

Życzenia

22 grudnia

 

Życzenia świąteczne

21 grudnia

 

ZAPROSZENIE

7 grudnia

 

Drodzy Rodzice !

7 grudnia
W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na infekcje wirusowe, które często kończą się hospitalizacją,  prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci chorych. 
Z niepokojem obserwujemy  przychodzące  przedszkolaki z objawami różnych infekcji, w tym katary, kaszel, podwyższona temperatura, bóle brzucha, wymioty czy biegunka. W warunkach przedszkolnych takie infekcje bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Dzieci z objawami chorobowymi nie powinny uczęszczać do przedszkola. Taki komunikat słyszymy od wielu rodziców obawiających się o zdrowie swoich dzieci. Ze swojej strony staramy się zapewnić w przedszkolu higieniczne warunki, dlatego ze zwiększoną częstotliwością myte i dezynfekowane są zabawki i sprzęt przedszkolny a sale są ozonowane. Niestety okazuje się, że jest to niewystarczające ponieważ zachorowań jest coraz więcej i wiele z nich wymaga leczenia szpitalnego.
                          Dbajmy wspólnie o zdrowie wszystkich przedszkolaków

                                                                                                                              Dyrektor Iwona Mildner 

Informacja dla rodziców Myszek, Tygrysków i Sówek

 29 listopada

W dniach 30 listopada i 7 grudnia  Myszki, Tygryski i Sówki wezmą udział w zajęciach z robotyki.
Agnieszka Sendler

Drodzy Rodzice !

 29 listopada

Przypominamy, że zdjęcia do kalendarza (dla dzieci zapisanych na listę) będą wykonywane
1 grudnia (czwartek) o godz. 10.30.
Prosimy o ubranie dzieci w tym dniu według własnego uznania.

Anna Waszkiewicz

A MY JUŻ CZEKAMY

 

Zebranie u Sówek i Tygrysków

21 listopada
Serdecznie zapraszamy na Zebranie podsumowujące obserwacje pedagogiczne 
w czwartek 24 listopada o godzinie 16.00. Spotkanie rozpocznie Pani psycholog Kaja Nieradka,
która w kilku słowach omówi kwestię gotowości szkolnej.
Nauczycielki grup najstarszych.

Dla rodziców dzieci z grup: "Myszek", "Tygrysków" i "Sówek"

15 listopada
16 listopada zapraszamy dzieci z grup starszych do 'Kina Kijów" na balonowe show. Przedstawienie rozpocznie się o 10.30. Wyjazd z przedszkola ok. godz. 9.30, powrót na obiad- godz. 12.30.  Nie zabieramy ze sobą plecaczków z przekąskami i piciem.

Nauczycielki grup starszych.