ZAPROSZENIE DLA DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

18 sierpnia

MS

21 lipca

Składamy serdeczne podziękowanie panu Michałowi K, Krzysztofowi P. oraz Mariuszowi J. za poświęcony prywatny czas na odnowienie lokomotywy  w ogrodzie przedszkolnym.  Dzieci dostrzegły zmianę, wesołe  kolory i cieszą się "na nowe podróże małe i duże". Bardzo dziękujemy!!!

Dyrekcja Przedszkola oraz Dzieci

20 lipca

Drodzy Rodzice informujemy ,że  za  dyżur wakacyjny  na liście do zapłaty za przedszkole przyporządkowane są nowe numery dla każdego dziecka. Numery z roku szkolnego 2021/22 są nieaktualne. Informacji o nowych numerach udzielają pracownicy pełniący dyżur w szatni przedszkolnej.

DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE !

30 czerwca

BJ

ŻYCZENIA

27 czerwca

22 czerwca
Okres letni sprzyja dłuższym pobytom naszych wychowanków w ogrodzie przedszkolnym. Naszym priorytetem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i estetycznych warunków do zabawy i rozwoju. Staramy się zatem dbać o urządzenia rekreacyjne i utrzymywać je w dobrym stanie technicznym. Większość została już odnowiona ale do odmalowania pozostaje lokomotywa.
Zapraszamy chętnych Rodziców do pomocy. Razem możemy więcej!

DRODZY RODZICE

22 czerwca

WYCIECZKA GRUPY V

21 czerwca

W czwartek 23 czerwca br. dzieci z grupy V jadą na wycieczkę do MUZEUM ILUZJI. Wyjazd autokarem spod przedszkola o godz. 9.20, powrót o. godz. 12.00

Izabela Talaga

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY V i VI

20 czerwca

W środę 22 czerwca br. dzieci z grupy V i VI jadą do MULTIKINA. Wyjazd autokarem spod przedszkola  o godz. 9.20, powrót ok godz. 11.00

Izabela Talaga

Wyjście do Tauron Areny

9 czerwca

Przypominamy, że  w środę 14 czerwca br. dzieci z grupy V i VI jadą  na ostatnie już zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI

8 czerwca

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

6 czerwca

Serdecznie zapraszamy dzieci  wraz z rodzicami na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie sie 14 czerwca br. o godz. 15.30.

Prosimy o przyniesienie pantofelków na zmianę, gdyż spotkanie odbędzie na sali zabaw grupy I. Czekamy na Was!

Monika Siwek, Izabela Talaga

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy II i IV

5 czerwca

Szanowni Państwo,

przypominamy, iż 7 czerwca dzieci z grup: II i IV wyjeżdżają autokarem do Teatru Groteska na spektakl pt.: "Bajka o Szewczyku". Bajka rozpoczyna się o godz. 9.00. Wyjazd z przedszkola o godz. 8.00, powrót - ok. godz. 11.30 .
Prosimy, aby w tym dniu przyprowadzić dzieci do przedszkola do godz. 7.30 gdyż o tej porze  będzie śniadanie.
Bardzo prosimy o przygotowanie dzieciom odpowiedniego stroju. Dzieci nie zabierają plecaczków z przekąskami.
Nauczycielki grup: II i IV

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy I

5 czerwca

Dnia 7 czerwca br. we wtorek I grupa jedzie na wycieczkę  do ZOO.

Wyjazd spod przedszkola o godzinie 8.55, planowy powrót około 12.30.

Śniadanie tego dnia będzie wcześniej  tzn. o godzinie 8.15.  Prosimy o wcześniejsze przyprowadzenie dzieci  do przedszkola.

Dzieci mogą zabrać ze sobą plecaczki z przekąskami ( bez czekolady) oraz wodę  w plastikowej  butelce.

Prosimy o zapewnienie dziecku wygodnego ubrania i  obuwia oraz  nakrycia głowy od słońca.

Nauczycielka: Beata Jurkowska

1 czerwca

Drodzy Rodzice!

Od 1 czerwca uruchomiliśmy elektroniczny system do ewidencji czasu pobytu dzieci w przedszkolu. Do każdego  dziecka przypisana jest karta z numerem tym samym, który macie Państwo na   liście  odpłatności. Bardzo prosimy o zapamiętanie swojego numeru i odbijanie karty przy przyprowadzaniu i odbieraniu dziecka z przedszkola.

1 czerwca

JUŻ JUTRO....

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY- LIPIEC 2022
DLA DZIECI SPOZA PRZEDSZKOLA
W dniach od 30.05.2022 r. do 03.06.2022 r. odbędzie się  rekrutacja na dyżur dla dzieci spoza naszego przedszkola. Kartę zapisu należy pobrać z naszej strony internetowej ( znajduje się w drukach do pobrania), następnie wypełnić, podbić w macierzystej placówce oraz złożyć osobiście w kancelarii naszego przedszkola.
Przyjmowanie kart rozpocznie się  30 maja od godz. 8:00.
W kolejnych dniach prosimy o składanie kart zapisu w godzinach pracy kancelarii.
W pierwszej kolejności pod uwagę będą brane zgłoszenia rodziców z przedszkoli, które są nieczynne przez dwa miesiące wakacyjne oraz kolejność zgłoszeń.
UWAGA!
O wynikach rekrutacji poinformujemy Państwa telefonicznie
 w dniu 10 czerwca 2022r.

Liczba wolnych miejsc- 15