1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

BĘDZIE ZABAWA !!!

5 kwietnia

 

 

"Krakowskie laleczki" w MDK-u

 5 kwietnia

Drodzy Państwo,

nasze przedszkole oraz  Młodzieżowy Dom Kultury na os. Tysiąclecia 
serdecznie zaprasza na wystawę  prac  plastycznych pod tytułem: "Krakowskie laleczki".
Prace zostały wykonane przez naszych przedszkolaków i ich opiekunów na konkurs przedszkolny pt.: "Pamiątka z Krakowa- krakowskie laleczki"
Wystawę prac będzie można oglądać do 22 kwietnia.
Bożena Woźnica

 

Wyjście do biblioteki

 4 kwietnia

W czwartek 07.04.2022 r. dzieci z grupy IV i VI wychodzą na zajęcia  do Biblioteki Publicznej na os.Tysiąclecia.
Gr.IV o godz.9.15 natomiast grupa VI o godz. 10.00
Joanita Łanecka

 

WYCIECZKA GRUPY V

 1 kwietnia

W czwartek 7 kwietnia br.  dzieci z grupy V jadą na wycieczkę do Muzeum Obwarzanka. Dowiedzą się między innymi, jak powstaje ten tradycyjny krakowski produkt, który był przysmakiem Królwej Jadwigii. Wyjazd busikiem o godz. 8.20 powrót ok. godz. 12.00. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola w tym dniu, gdyż śniadanie będzie o godz. 8.00. Dzieci mogą zabrać małe plecaczki z wodą oraz drobną przekąską.

Izabela Talaga

Drodzy Rodzice !

1 kwietnia
Jakość żywieniowa dzieci w naszym przedszkolu jest dla nas jednym z priorytetów . Kierujemy zatem do Państwa anonimową ankietę on-line dotyczącą oferty żywieniowej. Państwa uwagi i spostrzeżenia posłużą nam do wprowadzenia ewentualnych zmian i podniesienia jakości usług żywieniowych. Ankietę składającą się z kilku pytań należy wypełnić poprzez link przesłany Państwu drogą a-mail od nauczycielek poszczególnych grup.
Ankieta będzie aktywna od 04.04.2022r. do 14.04.2022 r.
Dyrektor Iwona Mildner

Informacja o robotyce!

31 marca
Dnia 5 i 12 kwietnia 2022 r. odbędą się w naszym przedszkolu bezpłatne zajęcia dodatkowe z robotyki.  Dla dzieci z grupy  V i VI 5 kwietnia, a dla grupy III i  IV 12 kwietnia.  Serdecznie zapraszamy nasze przedszkolaki!
                                                                                                              Joanita Łanecka

Informacja dla Rodziców

 25 marca

W dniu 31.03.22 dzieci z grupy III i VI wyjeżdżają do Multikina na film animowany pt. "Nasze magiczne Encanto".

Wyjazd autokarem spod przedszkola o godzinie 9.30,  powrot około godz. 12.30. Dzieci nie zabierają ze sobą plecaków ponieważ wracają na obiad.
Nauczycielki z grupy III i VI

Robotyka dla dzieci z grupy II i III

 24 marca

 Dnia 29 marca w godzinach 9.30-11.30 odbędą się w naszym przedszkolu zajęcia dodatkowe z robotyki dla dzieci z grupy II i III, na które serdecznie zapraszamy nasze przedszkolaki!  .

Urszula Osiakowska. 

Komunikat

 24 marca

Szanowni Państwo,

przekazujemy list od  Pani Anny Korfel-Jasińskiej .  W liście  Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki odniosła się  do sytuacji na Ukrainie oraz podziękowała Rodzicom  za zaangażowanie w pomoc dzieciom i ich rodzinom, które z powodu wojny musiały uciekać  z Ukrainy.

Dyrektor Iwona Mildner

Kliknij w link by przeczytać list.    www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/list-do-rodzicow.pdf

 

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy II

 23 marca

Wycieczka do ZOO
 
24 marca dzieci z grupy 2 jadą do ogrodu zoologicznego. Wyjazd o godz.9.15 , powrót na obiad ok. godz.13.00. Oprócz dobrego humoru zabieramy plecaczki z piciem i przekąską. 
Bożena Woźnica
 

 

Wyjście do Tauron Areny

21 marca
Przypominamy, że  w środę 23 marca  br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI

WYNIKI TURNIEJU SPORTOWEGO

19 marca

W sobotę 19 marca br. odbył sie wiosenny Turniej Sportowy o Puchar Marcina Gortata w Szkole Mistrzostwa Sportowego na os. Kościuszkowskim. Nasza placówkę reprezentowała ekipa 36 przedszkolaków pięcio i sześcioletnich. Efektem ich walki sportowej opartej na zasadzch fair-play, odwagi, sprytu, wytrzymałości było zdobycie dla przedszkola PUCHARU za II miejsce!  W konkurencji przeciągania liny Nasi byli nie do pokonania!!!. Bardzo dziękujemy dzieciom oraz ich Rodzicom za poświęcone sobotnie przedpołudnie na rozwój sprawności fizycznej, ducha walki, nauki odpowiedzialności zespołowej dzięki udziałowi w turnieju.  Medale zasłużone! 

 

GRATULUJEMY

18 marca

 

ZAPROSZENIE DLA DZIECI 5-6 LETNICH

14 marca

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/regulamin-0.pdf  

ZEBRANIE RADY RODZICÓW

8 marca
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie zaprasza członków Rady Rodziców na zebranie Rady Rodziców, które odbędzie się w poniedziałek 14 marca 2022 r. o godz. 16.15
                                                                                         Dyrektor Iwona Mildner

INFORMACJA

  3marca

We wtorek 8 marca dzieci z grupy V jadą do Teatru Współczesnego w Krakowie na spektakl "Księżniczka na ziarnku grochu". Po spektaklu odbędą się krótkie warsztaty z aktorami. Wyjazd busikiem o godz. 10.10 powrót ok. 13.30. 

Nuaczycielki grupy V

GRATULULUJEMY !

 

ZAPROSZENIE NA DZIEŃ OTWARTY

2 marca

  

Serdecznie zapraszamy przyszłych przedszkolaków i ich rodziców na Dzień otwarty w naszym przedszkolu. 

Czekamy na Was 19 marca 2022 roku (w sobotę) w godzinach od 10.00 do 12.00.

Personel Samorządowego Przedszkola 177

 

Ogłoszenie o dyżurze

2 marca
Dyrektor Samorządowego Przedszkola 177 informuje, iż przedszkole pełni  dyżur wakacyjny w miesiącu lipcu.
O terminie zapisu na dyżur poinformujemy Państwa w późniejszym terminie.
Iwona Mildner

Wyjście do Tauron Areny

 21 lutego

Przypominamy, że  w środę 23 lutego  br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI