1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY V i VI

 16 lutego

Informujemy, iż  w piątek 18 lutego dzieci z grupy V i VI jadą do Tauron Areny na CAVALIADĘ 2022 przygotowaną dla dzieci przedszkolnych.  W programie oglądanie zawodów jeździeckich, obserwowanie koni podczas występów, poznanie przyborów i akcesoriów jeździeckich. Wyjazd autokarem z przedszkola o godz. 8.30 powrot ok. godz. 11.00. Przypominamy, że w tym dniu śniadanie będzie o godz. 8.10. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola.

Nauczycielki grupy V i VI

UWAGA RODZICE

 11 lutego

Dzieci kontynuujące w naszym przedszkolu edukację przedszkolną w roku szkolnym 2022/2023 nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice tych dzieci składają jedynie w okresie   od  18 lutego do 28 lutego 2022 roku - Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Deklarację można pobrać w przedszkolu oraz  na naszej stronie w zakładce Druki do pobrania - druk 4. 
Wypełniony dokument należy złożyć osobiście w kancelarii przedszkola w ustalonych godzinach pracy:
wtorek i czwartek od 15.00 do 16.00
oraz w ciągu całego dnia kiedy jest otwarta kancelaria.
 Dyrektor Iwona Mildner 

 

Informacja dla Rodziców

 9 lutego 

Informujemy, że zmienił się adres e-mail naszej placówki: p177@mjo.krakow.pl    
 Dyrektor Iwona MIldner
 
 

WYJŚCIE DO TAURON ARENY

Przypominamy, że  w środę 9 lutego  br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI

Ważny komunikat

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie II przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy II obecne w  przedszkolu   w  dniu 04.02.2022 r. są objęte kwarantanną do 11.02. 2022 r. oraz dzieci obecne 03.02.2022 r. mają kwarantannę do 10.02.2022 r.  Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  
                                                                                                                                                   Dyrektor Iwona Mildner 

Ważny komunikat

 4 lutego

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie I przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy I obecne w  przedszkolu   w  dniach 1-3 lutego będą objęte kwarantanną od 4 do 10 lutego 2022 roku. Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  
Dyrektor Iwona Mildner

 

 

ZAPROSZENIE

3 lutego 

 

Życzenia

21 stycznia

Ważny komunikat

 20 stycznia

Drodzy Rodzice

W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na infekcje wirusowe np. grypy sezonowe i zagrożenie koronawirusem, prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci chorych. Z niepokojem obserwujemy  przychodzące  przedszkolaki z objawami różnych infekcji, w tym katary, kaszel, podwyższona temperatura, bóle brzucha, wymioty czy biegunka. W warunkach przedszkolnych takie infekcje bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Dzieci z objawami chorobowymi nie powinny uczęszczać do przedszkola a w przypadku zachorowania  w czasie pobytu w przedszkolu prosimy o niezwłoczne odebranie dziecka.

                          Dbajmy wspólnie o wszystkie przedszkolaki.

Dyrektor Iwona Mildner

 

Ważny komunikat

 18 stycznia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie III przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy III obecne w  przedszkolu   w  dniu  14 stycznia  będą objęte kwarantanną od 18 do 24 stycznia 2022 roku. Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.


Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  

Dyrektor Iwona Mildner

 

Wyjście do Tauron Areny

 10 stycznia

Przypominamy, że  w środę 12 stycznia br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI 

Informacja dla Rodziców

 6 stycznia 

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż od stycznia 2022 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa:

  • 10 zł- trzy posiłki (śniadanie+ obiad+ podwieczorek)
  • 5 zł- obiad
  • 2,50 zł ( śniadanie lub podwieczorek)
  • 7,50 – dwa posiłki (śniadanie+ obiad lub obiad+ podwieczorek)

Dyrektor Iwona Mildner

INFORMACJA DLA RODZICÓW

30 grudnia

 

GRATULACJE!

27 grudnia

 

link do filmiku :  www.youtube.com/watch 

WESOŁYCH ŚWIĄT!

 

Zapraszamy do oglądnięcia koncertu świątecznego :) youtu.be/8FVIoReduuY

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD RADY RODZICÓW

 

Z okazji magicznego Bożego Narodzenia, w imieniu Rady Rodziców życzę Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom obsługi oraz wszystkim Rodzicom
miłości i własnego skrawka nieba.
Zadumy nad płomieniem świecy, życia bez niepotrzebnej hecy. 
Filiżanki dobrej, pachnącej kawy,i mnóstwa fajnej, radosnej zabawy. 
Pięknej muzyki, słuchanej wieczorami, i czasu spędzanego z bliskimi, z nami!
Wesołych Świąt!

Przewodniczący RR Dariusz Gil

Wyjście do Tauron Areny

13 grudnia
Przypominamy, że  w środę 15 grudnia br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI 

Informacja dla Rodziców

NOWE, ZEWNĘTRZNE LODOWISKO W KRAKOWIE!
 

Otwórz link: www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/lodowisko.pdf

Dotyczy: Organizacji szczepień przeciw grypie dla dzieci

 7 grudnia

Gmina Miejska Kraków wychodząc naprzeciw dzieciom w przedziale wiekowym od 6 do 18 r.ż., zapewnia bezpłatne szczepienia dzieci szczepionką donosową w formie aerozolu. Bezpłatne szczepienia przeciw grypie będą realizowane w MCO przy ul. Wielickiej 267.

Anna Waszkiewicz