ZAPROSZENIE NA TURNIEJ TAŃCA DLA DZIECI Z GRUPY III, IV, V, VI

Mateusz Woda

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY V i VI

16 maja

Informujemy, iż w dniu 18 maja br. zajęcia sportowe na Tauron Arenie zostają odwołane.

Kolejne odbęda się 1 czerwca.

Nauczycielki grupy V i VI

ZAPRASZAMY DO ZABAWY

Informacja dla Rodziców dzieci ze wszystkich grup!

15 maja
23.05.2022 r. w godzinach dopołudniowych nasze przedszkolaki będą małymi ogrodnikami.Wykonają własnoręcznie " las w słoiku". Przy sprzyjającej pogodzie warsztaty ogrodnicze odbędą się w ogrodzie przedszkolnym. Serdecznie zapraszamy i prosimy, by nie zabrakło w tym dniu żadnego dziecka.
 Nauczycielki wszystkich grup

11 maja

Konsulatacje logopedyczne dla rodziców z dziećmi na terenie przedszkola odbęda sie 25 maja b.r

w godz. 13.00-17.00.  W szatni przedszkolnej dostępny jest terminarz z zapisami na wybraną godzinę.

Nuerologopeda Renata Ziętara

WYCIECZKA GRUPY VI

Joanita Łanecka

Wycieczka agroturystyczna dla grupy II, III, IV i V.

9 maja

Przypominamy o zbliżającej się majowej wycieczce autokarowej do miejscowości Młoszowo  ( Relaksowisko Red Raj) dla czterech grup, w poniższych terminach:

18 maja ( środa) – wyjazd dla dzieci z grupy II i IV

19 maja ( czwartek) – wyjazd dla dzieci z grupy III i V.

W dniu wycieczki wyjazd spod przedszkola o godzinie 8.30, planowy powrót około 14.30. Śniadanie tego dnia będzie wcześniej  tzn. o godzinie 8.00. W ramach obiadu dzieci otrzymają „suchy prowiant” i wodę do popicia. Dzieci mogą zabrać ze sobą plecaczki z przekąskami ( bez czekolady) oraz wodę  w butelce /termosie/.

Prosimy o zapewnienie dziecku wygodnego obuwia, ubrania „na cebulkę” oraz  nakrycia głowy od słońca.

Nauczycielki z grup: II, III, IV i V

WYCIECZKA GRUPY V

9 maja

W środę 11 maja br. dzieci z grupy V jadą na zajęcia warsztatowe do Krakowskiej Manufaktury Czekolady. Wyjazd busikiem spod przedszkola o godz. 8.50, planowany powrót ok. godz. 11. Prosimy o przygotowanie dzieciom małych plecaczków z butelką wody, bez przekąsek!

WAŻNA INFORMACJA

4 maja

W tym roku szkolnym nasze przedszkole  pełni  dyżur  wakacyjny w lipcu.

Zapisy dla dzieci z naszego przedszkola odbywać się będą w dniach:

23.05.2022 r. – 27. 05.2022 r.

Zapraszamy do kancelarii przedszkola w wyznaczonych dniach i godzinach (wtorek i czwartek  od 15.00- 16.00) oraz w dowolnym czasie w ciągu całego dnia, kiedy jest otwarta kancelaria. Prosimy o przemyślane zapisy, które będą skutkować rzeczywistym uczęszczaniem dzieci do przedszkola w miesiącu lipcu. Pozwoli to zapewnić miejsca innym potrzebującym.

ZAPISY DZIECI Z INNYCH PRZEDSZKOLI

W dniach 30.05. 2022 r. do 03.06. 2022 r. odbędzie się  rekrutacja na dyżur dla dzieci spoza naszego przedszkola. Wypełnioną kartę zapisu ( w drukach do pobrania)  należy złożyć osobiście w kancelarii przedszkola.  Przyjmowanie kart rozpocznie się  30 maja od godz. 8:00.

W pierwszej kolejności pod uwagę będą brane zgłoszenia rodziców z przedszkoli, które są nieczynne przez dwa miesiące wakacyjne oraz kolejność zgłoszeń.
UWAGA!
O wynikach rekrutacji poinformujemy Państwa telefonicznie w dniu 10 czerwca 2022 r.

Dyrektor Iwona Mildner

KAMPANIA ROWEROWY MAJ RUSZA!

2 maja

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/regulamin-krakow-2022.pdf

Izabela Talaga

Wyjście do Tauron Areny

2 maja
Przypominamy, że  w środę 4 maja br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI

Drodzy Rodzice- Darczyńcy

29 kwietnia

W związku z nagłą decyzją mamy Belli o wyjeździe z Polski kończymy akcję pomocową. W imieniu Pani Hanny Kucher, mamy Belli, składam gorące podziękowania   wszystkim Rodzicom, którzy bezinteresownie i z dobroci serca wsparli rodzinę. Mamy nadzieję, że Bella wraz z mamą znajdą wreszcie swoją bezpieczną przystań.

Dyrektor Iwona Mildner

Wyzwanie na kwiecień

22 kwietnia

POMOC DLA BELLI

21 kwietnia

DZIEŃ ZIEMI

20 kwietnia

ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OD RADY RODZICÓW

14 kwietnia

Przewodniczący Rady Rodziców Dariusz Gil

WESOŁYCH ŚWIĄT!

13 kwietnia

WKRÓTCE.....

10 kwietnia

BĘDZIE ZABAWA !!!

5 kwietnia

"Krakowskie laleczki" w MDK-u

5 kwietnia

Drodzy Państwo,

nasze przedszkole oraz  Młodzieżowy Dom Kultury na os. Tysiąclecia
serdecznie zaprasza na wystawę  prac  plastycznych pod tytułem: "Krakowskie laleczki".
Prace zostały wykonane przez naszych przedszkolaków i ich opiekunów na konkurs przedszkolny pt.: "Pamiątka z Krakowa- krakowskie laleczki"
Wystawę prac będzie można oglądać do 22 kwietnia.
Bożena Woźnica