1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Informacja dla rodziców dzieci z grupy IV

Dnia 16 stycznia o godz. 9.20 grupa IV wychodzi do Szkoły Podstawowejnr 82 na os. Kalinowym, gdzie będzie uczestniczyć w Międzyprzedszkolnym Konkursie Kolęd i Pastorałek

 Beata Jurkowska i Agnieszka Sendler

WYJŚCIE DO KINA

Informujemy Rodziców, że 21 stycznia br.( wtorek) o godz. 9.15 dzieci z grupy III, IV i V jadą do Multikina na film pt "URWIS" w ramach nagrody za zbieranie baterii. Wyjazd  autokarem spod przedszkola o godz. 9.15, powrót ok. 11.15. Szczegóły u nauczycielek w grupach.

Monika Siwek

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

 14 stycznia br. o godz. 10.45 zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie w wykonaniu aktorów Teatru Kameleon.

Anna Waszkiewicz

 

Informacja dla rodziców dzieci z grupy VI

Dzieci z gr. VI w poniedziałek 13.01.2020 r. o godz. 9.30 wychodzą do pracowni zegarmistrzowskiej na os. Kalinowym.

Zapraszam Joanita Łanecka

ZAPROSZENIE

 

Informacja dla rodziców dzieci z grupy III

W środę 8 stycznia br. dzieci z grupy III będą uczestniczyć w wyjściu do Tetaru Ludowego, gdzie będą miały okazję poznać kulisy teatru. Wyjazd z przedszkola po śniadaniu o godz. 9.00. Prosimy  punktualne przyprowadzenie dzieci do godz. 8.45. Szczegóły u nauczycielek w grupie.

Monika Siwek, Izabela Chorążak

Złote myśli i sentencje ekologiczne - Styczeń 2020r.

Każdy dzień traktuj jak Dzień Ziemi!!!

       Ponieważ.......

                „Kiedy wycięte zostanie ostatnie drzewo, ostatnia rzeka zostanie

   zatruta i zginie ostatnia ryba – odkryjemy, że nie można jeść pieniędzy”.

przysłowie indiańskie

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW dotycząca zbierania baterii

Przypominamy Rodzicom, że nasze przedszkole uczestniczy w programie edukacyjnym "Pan Bateryjka" organizowanym przez MPO Kraków. W zamian za zgromadzoną odpowiednią ilość zużytych baterii                ( przelicznik 2kg na jedno dziecko) przedszkolaki będa mogły wyjść do kina.

Zgodnie z regulaminem programu  gromadzimy zużyte, nieuszkodzone baterie typu "paluszki", R20, płaskie, okragłe do zegarków. NIE PRZYNOSIMY BATERII WIĘKSZYCH NIŻ TYPU R20, AKUMULATOROWYCH, Z TELEFONÓW, SMARTFONÓW, KOMPUTERÓW PRZENOŚNYCH. Zużyte baterie prosimy przynosić do swoich grup.

 Monika Siwek

ŻYCZENIA

 

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

 

Rodzice dzieci z grupy VI

Dnia 18 grudnia tj. środa o godz. 9.15 grupa VI wychodzi do Szkoły Podstawowej nr 77 na os. Złotego Wieku na zajęcia o tematyce świątecznej. Zajęcia potrwają do godz. 11.30.  Planowany powrót ok. godz. 12.00. Proszę przyprowadzić dzieci do godz. 9.00. Dziękuję. Bożena Woźnica.

Zaproszenie

ZAPROSZENIE DLA RODZICOW DZIECI Z GRUPY III

 

ZAPROSZENIE DLA RODZICOW DZIECI Z GRUPY II

 

TEATRZYK W PRZEDSZKOLU

9 grudnia o godz. 11.00 zapraszamy wszystkie dzieci na przedstawienie kukiełkowe w wykonaniu aktorów Teatru Bajka z Nowego Sącza. 

Anna Waszkiewicz

Złote myśli i sentencje ekologiczne - Grudzień

 

Ekologia i ochrona środowiska to (…) nie tylko wielki przemysł, kopalnie i huty. To także Twoje i moje codzienne gesty, to Twoja i moja kuchnia, łazienka, garaż, ogród. To wybór przez Ciebie i przeze mnie środków komunikacji, sposobu spędzania wolnego czasu i taka ochrona środowiska zaczyna się najbliżej: w tym pokoju, mieszkaniu, domu.

Eryk Mistewicz

GWIAZDKA DLA ZWIERZAKA

 

WYCIECZKA GRUPY III

9 grudnia 2019 r. dzieci z grupy III będą uczestniczć w wycieczce przedmiotowej (ekologicznej) do Miejskich Wodociągów przy ul. Ksiecia Józefa. Tam wezmą udział w interaktywnym przedstawieniu pt: "Wędrująca kropelka".

Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci  do przedszkola, gdyż w  tym dniu śniadanie przewidujemy o godz. 7.45. Wyjazd autokarem o godz. 8.15, powrót ok. godz. 11.00.

Monika Siwek, Izabela Chorążak

 

 

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU