Informacja dla Rodziców dzieci z grupy III i V

7 grudnia

10 XII tj. ( piątek ) planowo odbędzie wyjazd grupy III i V do Teatru Ludowego na spektakl dla dzieci pt. „Pippi”. Wyjazd autokarem spod przedszkola o godz. 10.30, powrót około 13.00. Obiad w tym dniu będzie przesunięty na godz. 13.00. Dzieci mogą zabrać do teatru małe plecaczki z niewielką przekąską i wodą do picia.

W sytuacji odwołania spektaklu w Teatrze z powodu Covid-19, powiadomimy o tym Państwa.

Dziękujemy.

Urszula Osiakowska, Iza Chorążak

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy I

5 grudnia

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie dzieci z grupy I zgłoszone jako osoby z kontaktu ze źródłem zakażenia odbywają kwarantannę

od 6 grudnia 2021 r do 13 grudnia 2021 r.

5 grudnia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie I przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy I obecne w  przedszkolu   w  dniach

od 1.12 do 3.12.2021r. będą objęte kwarantanną od dnia 6.12.2021r.

Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.  O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco.

CZEKAMY NA MIKOŁAJA

2 grudnia

1 grudzień

Uwaga Rodzice dzieci objętych kwarantanną

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż Rodzice dzieci objętych kwarantanną powinni otrzymać automatyczne powiadomienie o nałożonej kwarantannie w formie wiadomości SMS. Dzieci objęte kwarantanną nie są zaliczane do chorych, dlatego rodzicom sprawującym nad nimi opiekę nie przysługuje zwolnienie lekarskie wystawiane przez lekarza pierwszego kontaktu. Dokumentem potwierdzającym fakt sprawowania opieki nad dzieckiem jest zaświadczenie, które można pobrać po zalogowaniu się do Internetowego Konta Pacjenta na stronie pacjent.gov.pl

NA LUDOWĄ NUTĘ

www.youtube.com/watch

Uwaga Rodzice dzieci z grupy IV

30 listopada

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie dzieci z grupy IV zgłoszone jako osoby z kontaktu ze źródłem zakażenia odbywają kwarantannę
od 29 listopada 2021 r do 5 grudnia 2021 r.

Dyrektor IwonaMildner

30 listopada

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie V przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy  V obecne w  przedszkolu   w  dniach od 24.11 do 26.11.2021r. będą objęte kwarantanną od dnia 30.11.2021 r. Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu. O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco. Rodzicom dzieci objętych kwarantanną przysługuje opieka nad dzieckiem.

29 listopada

DRODZY RODZICE ! KOCHANE PRZEDSZKOLAKI !

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w „Biegu przedszkolaka 2021”. Dzięki Waszej mobilizacji i oczywiście doskonałej kondycji uczestników zdobyliśmy I miejsce. To wielki sukces i promocja naszego przedszkola w środowisku. Cieszy także wygrana finansowa, którą przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego. Po raz kolejny przekonujemy się, że zawsze możemy na Państwa liczyć.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy dyrektor Iwona Mildner

28 listopada

Drodzy Rodzice

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie IV przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy  IV obecne w  przedszkolu   w  dniu 25.11.2021 r. będą objęte kwarantanną od dnia 29.11.2021 r.
Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu. O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco. Rodzicom dzieci objętych kwarantanną przysługuje opieka nad dzieckiem.

BIEG PRZEDSZKOLAKA

24 listopada

Przypominamy, że Bieg Przedszkolaka odbędzie się 28 listopada (niedziela) o godzinie 13.00. Zbiórka przed biegiem jest o godz. 12.30 w biurze zawodów. Biuro mieści się na Plantach Mistrzejowickich ( pomiędzy osiedlami Złoty Wiek i Bohaterów Września) obok sceny.

Zapraszamy wszystkie zapisane dzieci.

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY VI

19 listopada

JĘZYK ANGIELSKI

19 listopada

LALECZKI KRAKOWSKIE

18 listopada

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/lalki-szablony.pdf

ZAPROSZENIE DLA DZIECI 5-6 LETNICH

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/regulamin.pdf

Wyjście do Tauron Areny

15 listopada

Przypominamy, że  w środę 17 listopada br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.

Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI

15 listopada

Informujemy, że w środę 17.11.2021 w naszym przedszkolu odbędzie się bezpłatny seans filmowy w  mobilnym kinie sferycznym.

Filmy będą dostosowane do wieku dzieci z poszczególnych grup.

Nauczycielki

TUŻ PRZED ŚWIĘTEM NARODOWYM

2 listopada

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że 16 listopada o godzinie 11.45 zapisane na listę dzieci,będą miały robione zdjęcia.
Bardzo prosimy o  odświętne ubranie dzieci w tym dniu.