1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Z pamiętnika

Konkurs przedszkolny- krakowskie laleczki

 

ZAJĘCIA SPORTOWE

 

W TEATRZE LUDOWYM

10 grudnia

 

LAUREACI

10 grudnia

 

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

 6 grudnia

Święty Mikołaj nie zawiódł dzieci i jak zawsze zawitał do naszego przedszkola z workiem pełnym prezentów.

Przedszkolaki z radością przywitały Gościa, opowiadały Mikołajowi o zabawach w przedszkolu i oczywiście chwaliły się, że są grzeczne. Każda grupa zaśpiewała przygotowaną na tę okazję piosenkę, a zadowolony  Mikołaj wręczył każdemu dziecku upominek.

 

GRATULULUJEMY !

 

Mistrzowskie Przedszkole 177!

 

ACH TE MISIE ...

 Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Samo święto nie ma jednak długiej tradycji, obchodzimy je dopiero od 2002 roku, kiedy to pluszowy miś obchodził swoje setne urodziny. My również  w naszym przedszkolu co roku obchodzimy to sympatyczne święto, a tak bawiliśmy sie dzisiaj.

KINO SFERYCZNE W PRZEDSZKOLU

 17 listopada przedszkolaki ze wszystkich oddziałów odwiedziło kino sferyczne. Dostarczyło dzieciom niezwykłych emocji. W nieznanym dotąd świecie pełnym tajemnic, w sferycznym kinie pod kątem 360º przedszkolaki odkrywały  niepowtarzalne widoki z głębi oceanu, przeniosły się na inne planety oraz udały się  w głąb organizmu człowieka. Grupa najmłodsza z dziadkiem Frankiem wyruszyła w podóż, aby spotkać zwierzta na różnych kontynentach.

NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2021

 

Serdecznie zapraszamy do obejrzenia prezentacji z okazji Święta Niepodległości

https://drive.google.com/file/d/1fW6tSQIErTUaNnnGvorThdUf6kyNA48T/view?usp=drivesdk 

NASZE PASJE

 

GRATULACJE!

 

#PAMIĘTAMY

 

SPOTKANIE Z POLICJANTEM

26 października br. odbyło się w naszym przedszkolu spotkanie z Paniami Policjantkami z Wydziału Ruchu Drogowego w Krakowie. Panie Policjantki wyjaśniły dzieciom na czym polega ich praca. Przypomniały zasady  bezpiecznego poruszania się po drodze, utrwaliły numery alarmowe oraz wyjaśniły, jak i kiedy należy wzywać pomoc. Opowiedziały również, jak należy dbać o bezpieczeństwo własne i innych. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonych gości. Oglądnęły również film edujacyjny o sytuacji na drodze. Na koniec dzieci miały możliwość poczuć się jak policjant drogowy, zakładając czapkę i trzymajac w ręku lizaka.
Bardzo dziękujemy za ciekawe i pouczające spotkanie. 

 

A TULIPAN ŚPI...

 

EKOKULTURALNE PRZEDSZKOLE

 

KONKURS PLASTYCZNY "JESIENNE DRZEWO"

 

A MY ZNÓW ŚWIĘTUJEMY !!!

 

TAK ŚWIĘTOWALIŚMY DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

 

Wspomnienia z wakacyjnego dyżuru 2021roku