UWAGA RODZICE

11 lutego

Dzieci kontynuujące w naszym przedszkolu edukację przedszkolną w roku szkolnym 2022/2023 nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice tych dzieci składają jedynie w okresie   od  18 lutego do 28 lutego 2022 roku - Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego. Deklarację można pobrać w przedszkolu oraz  na naszej stronie w zakładce Druki do pobrania - druk 4.
Wypełniony dokument należy złożyć osobiście w kancelarii przedszkola w ustalonych godzinach pracy:
wtorek i czwartek od 15.00 do 16.00
oraz w ciągu całego dnia kiedy jest otwarta kancelaria.

9 lutego

Informujemy, że zmienił się adres e-mail naszej placówki: p177@mjo.krakow.pl
 Dyrektor Iwona MIldner

WYJŚCIE DO TAURON ARENY

Przypominamy, że  w środę 9 lutego  br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Ważny komunikat

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie II przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy II obecne w  przedszkolu   w  dniu 04.02.2022 r. są objęte kwarantanną do 11.02. 2022 r. oraz dzieci obecne 03.02.2022 r. mają kwarantannę do 10.02.2022 r.  Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.

4 lutego

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie I przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy I obecne w  przedszkolu   w  dniach 1-3 lutego będą objęte kwarantanną od 4 do 10 lutego 2022 roku. Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.

3 lutego

21 stycznia

20 stycznia

Drodzy Rodzice

W związku ze zwiększoną liczbą zachorowań na infekcje wirusowe np. grypy sezonowe i zagrożenie koronawirusem, prosimy o nieprzyprowadzanie dzieci chorych. Z niepokojem obserwujemy  przychodzące  przedszkolaki z objawami różnych infekcji, w tym katary, kaszel, podwyższona temperatura, bóle brzucha, wymioty czy biegunka. W warunkach przedszkolnych takie infekcje bardzo szybko się rozprzestrzeniają. Dzieci z objawami chorobowymi nie powinny uczęszczać do przedszkola a w przypadku zachorowania  w czasie pobytu w przedszkolu prosimy o niezwłoczne odebranie dziecka.

Dbajmy wspólnie o wszystkie przedszkolaki.

18 stycznia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie III przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy III obecne w  przedszkolu   w  dniu  14 stycznia  będą objęte kwarantanną od 18 do 24 stycznia 2022 roku. Dzieci nieobjęte kwarantanną mogą uczęszczać do przedszkola.

Wyjście do Tauron Areny

10 stycznia

Przypominamy, że  w środę 12 stycznia br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

6 stycznia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż od stycznia 2022 r. obowiązuje nowa stawka żywieniowa:

• 10 zł- trzy posiłki (śniadanie+ obiad+ podwieczorek)
  • 5 zł- obiad
  • 2,50 zł ( śniadanie lub podwieczorek)
  • 7,50 – dwa posiłki (śniadanie+ obiad lub obiad+ podwieczorek)

30 grudnia

GRATULACJE!

27 grudnia

link do filmiku :  www.youtube.com/watch

WESOŁYCH ŚWIĄT!

Zapraszamy do oglądnięcia koncertu świątecznego :) youtu.be/8FVIoReduuY

ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA OD RADY RODZICÓW

Z okazji magicznego Bożego Narodzenia, w imieniu Rady Rodziców życzę Dyrekcji, Nauczycielom, Pracownikom obsługi oraz wszystkim Rodzicom
miłości i własnego skrawka nieba.
Zadumy nad płomieniem świecy, życia bez niepotrzebnej hecy.
Filiżanki dobrej, pachnącej kawy,i mnóstwa fajnej, radosnej zabawy.
Pięknej muzyki, słuchanej wieczorami, i czasu spędzanego z bliskimi, z nami!
Wesołych Świąt!

Przewodniczący RR Dariusz Gil

Wyjście do Tauron Areny

13 grudnia
Przypominamy, że  w środę 15 grudnia br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI

NOWE, ZEWNĘTRZNE LODOWISKO W KRAKOWIE!

Otwórz link: www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/lodowisko.pdf

Dotyczy: Organizacji szczepień przeciw grypie dla dzieci

7 grudnia

Gmina Miejska Kraków wychodząc naprzeciw dzieciom w przedziale wiekowym od 6 do 18 r.ż., zapewnia bezpłatne szczepienia dzieci szczepionką donosową w formie aerozolu. Bezpłatne szczepienia przeciw grypie będą realizowane w MCO przy ul. Wielickiej 267.

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy VI

7 grudnia

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym w grupie VI przypadku zakażenia SARS-Cov-2. W związku z powyższym dzieci z grupy VI obecne w przedszkolu w dniach od 01.12 do 03.12.2021r. będą objęte kwarantanną od dnia 07.12 do 12.12.2021 r. Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu.