18 lutego

W środę 20 lutego br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".
Wyjazd z przedszkola o godzinie 8.15 (śniadanie w tym dniu będzie o godz. 7.50).
Bardzo prosimy o przygotowanie dzieciom stroju gimnastycznego oraz obuwia halowego.

17 lutego

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy II

11 lutego

Uprzejmie infromujemy, że uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie II zostaje przeniesiona na dzień 20 lutego 2019r. z powodu wysokiej absencji chorobowej dzieci.

Kinga Bołoz, Karolina Guzik

Informacja dla Rodziców

8 lutego

15 lutego br. o godzinie 10.15 zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny "O talentach", w wykonaniu aktorów Teatru Eden.

18 lutego br. w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia z cyklu Muzyczne laboratorium pt. "Zima". Początek zajęć o godzinie 9.00.

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V

8 lutego

13 lutego o godzinie 10.00 dzieci będą brały udział w warsztatach w Szkole Podstawowej nr 77
na os. Złoty Wiek. Bardzo prosimy o przyniesienie w tym dniu do przedszkola małych plecaków na pantofle.

8 lutego

Dyrektor placówki Elżbieta Piwowarczyk informuje, że od 1 marca 2019r.  zatrudni nauczyciela w grupie dzieci 5-letnich w wymiarze 23,5 godz/ tyg. Zainteresowane osoby ( może być również nauczyciel-emeryt) proszone są o kontakt z Dyrektorem przedszkola.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Informacja dla Rodziców grup III,IV,V,VI

7 lutego

12 lutego  dzieci jadą do Szkoły Muzycznej na przedstawienie Bałwany chcą zmiany. Rozpoczęcie spektaklu godz. 9.00 . Wyjazd z przedszkola o godz.8.20, w tym dniu śniadanie będzie wcześniej o 7.45.

Bliższe informacje u nauczycielek w grupie. Anna Waszkiewicz

3 lutego

W środę 6 lutego br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".

Wizyta w Bibliotece

30 stycznia

Zmiana terminu wyjścia do biblioteki z powodu choroby pracownika.

7.02.2019 r. w godz. 13.30 do 14,30 dzieci z grupy IV  wychodzą   do Biblioteki Publicznej na os. Tysiąclecia.

Motywem spotkania będzie tematyka Święta Babci i Dziadka w literaturze dziecięcej. Joanita Łanecka

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V i VI

28 stycznia

Harmonogram zajęć rekreacyjno- sportowych w Tauron Arena w II semestrze:
6,20 luty
6,20 marca
3,17 kwietnia
15,29 maja

Teatrzyk w przedszkolu

28 stycznia

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki 30 stycznia o godz. 11.00 na spektakl kukiełkowy pt:”Magiczne słowa” w wykonaniu aktorów Teatru Bajka z Nowego Sącza.

Szanowni Rodzice z grupy IV

10 stycznia

W piątek 11.01.2019 r. o godz. 9.15  wybieramy się do Szkoły Podstawowej Nr 92 na os. Kalinowym, na spotkanie z zimową bajką i inne atrakcje. Spotkanie organizuje nauczycielka szkoły Agnieszka Zych. Zachęcam do przyprowadzenia  dzieci w tym dniu. Joanita Łanecka

Informacja dla grupy V i VI

7 stycznia

Już jutro, czyli 8 stycznia grupa V i VI wychodzi do Szkoły Podstawowej nr 92 na przedstawienie jasełkowe uczniów szkoły. Wyjście o godz. 9.30. Powrót około 11.30. Dziękuję Urszula Osiakowska, Lidia Paś.

7 stycznia

W środę 9 stycznia br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".

Życzenia świąteczne

18 grudnia

17 grudnia

W środę 19 grudnia br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".

Anna Waszkiewicz, Urszula Osiakowska

Informacja dla rodziców dzieci z grupy IV

16 grudnia

17.12.2018 r. o godz. 13.15 wychodzimy do Biblioteki Publicznej na os. Tysiąclecia na przedświąteczne spotkanie z bajką, wierszem i opowiadaniem. Wrócimy do przedszkola ok 14.30.

Joanita Łanecka i Magdalena Szopa

Informacja dla Rodziców

10 grudnia

Informujemy, że dnia 11 XII grupy V i VI wychodzą do Szkoły Podstawowej nr 77 na godz. 10.00 na zajęcia lekcyjne i zwiedzanie budynku szkoły.

Dnia 12 XII grupy V i VI wychodzą do Szkoły Podstawowej nr 144 na zabawy Mikołajowe na godz. 9.00 .
Śniadanie w tym dniu będzie o godz. 8.00.

Informujemy również, że zajęcia z robotyki dla grupy V i VI odbędą się dnia 13 XII br.

Urszula Osiakowska