1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Śpiewamy hymn

 

Joanita  Łanecka

Przypomnienie dla Rodziców "Myszek"

2 listopada
         Przypominam, iż w najbliższy piątek tj. 4 listopada grupa wyjeżdża  do TAURON ARENY na kolejne zajęcia z cyklu "Akademia przedszkolaka" . Wyjazd z przedszkola o 11.30, powrót ok. 13.30. Dzieci zabierają ze sobą: strój gimnastyczny +obuwie sportowe + wodę. /Następne zajęcia 2 grudnia./
Bożena Woźnica 
 

NASZE ZWYCIĘSTWO !!!

 31 października

Z ogromną radością pragniemy poinformować, że kolejny raz nasze przedszkole zdobyło I miejsce w sportowym wydarzeniu "BIEG PRZEDSZKOLAKA 2022".

Dzieciom gratulujemy a Rodzicom dziękujemy!

Dyrektor Iwona Mildner

link : youtu.be/hEcBWtVDPV8

Zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.....

30 października

                                                           Martyna Tarnawska 

INFORMACJA

 26 października
Drodzy Rodzice
Z przyjemnością informujemy, że nasze przedszkole zostało zgłoszone do nagrody Przedszkole Roku w wielkim Plebiscycie Edukacyjnym, który w województwie małopolskim jest prowadzony przez: „Gazetę Krakowską” i „Dziennik Polski”.
Ponadto nominację do tytułu Nauczyciela Roku otrzymały pracujące w naszym przedszkolu nauczycielki: Bożena Woźnica oraz Joanita Łanecka.
Wszystkie informacje o akcji można znaleźć w serwisie internetowym pod adresem:
www.gazetakrakowska.pl/nauczyciel
Zachęcamy do głosowania

Wicedyrektor Anna Waszkiewicz

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 26 października

INFORMACJA DOTYCZĄCA ZMIANY WYSOKOŚCI OPŁAT ZA KORZYSTANIE Z WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie informuje, że  zgodnie z Obwieszczeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 10 czerwca 2022 r. w sprawie wysokości wskaźnika waloryzacji maksymalnej wysokości opłaty za korzystanie z wychowania przedszkolnego, o której mowa w art. 52 ust. 1 ustawy z dnia 27 października 2017 r.o finansowaniu zadań oświatowych, oraz maksymalnej wysokości kwoty tej opłaty, po waloryzacji ustalono wysokość opłaty za wychowanie przedszkolne. Rada Miasta Krakowa podjęła w tej sprawie Uchwałę Nr XCVII/2647/22 Rady Miasta Krakowaz 12 października 2022 r. zmieniającą uchwałę nr XCVII/2509/18 w sprawie określenia wysokości opłat za korzystaniez wychowania przedszkolnego uczniów objętych wychowaniem przedszkolnym w przedszkolach prowadzonych przez Gminę Miejską Kraków (Dz. Urz. Woj. 2022.6867
z dnia 20 października 2022 r.).

Za każdą godzinę poza 5 godzinami bezpłatnego nauczania, wychowania i opieki ustalono opłatę 1,14 zł. Opłaty wg. nowych stawek za wychowanie przedszkolne zgodnie ze zwaloryzowaną kwotą rozpocznie się od listopada br.

Dyrektor Iwona Mildner

 

Informacja dla Rodziców " Zajączków"

 19 października

We wtorek tj. 25października,  planujemy wyjście do Szkoły Muzycznej na "Jesienny koncert". Wyjazd spod przedszkola busem o godz. 10.00, powrót około godz.12.40.

Beata Jurkowska

Przypomnienie dla rodziców "Myszek"

 19 pażdziernika

Przypominam, iż w najbliższy piątek tj. 21 października grupa wyjeżdża  do TAURON ARENY na kolejne zajęcia z cyklu "Akademia przedszkolaka" . Wyjazd z przedszkola o 11.30, powrót ok. 13.30. Dzieci zabierają ze sobą: strój gimnastyczny +obuwie sportowe + wodę.

Bożena Woźnica 

ZAPROSZENIE

17 października

 

Informacja dla rodziców "Myszek"

 16 pażdziernika

We wtorek tj. 18 października, planujemy wycieczkę na "Kopiec Wandy". Z przedszkola wychodzimy ok. godz. 9.30. Jedziemy tramwajem z przystanku "Kleberga". Powrót do przedszkola ok. godz. 12.00

Prosimy, by dzieci zabrały mały plecaczek z wodą.
W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych wycieczka nie odbędzie się.

Nauczycielki: Bożena Woźnica, Martyna Tarnawska

Informacja dla Rodziców

 16 października

PODZIĘKOWANIE

15 października

 

ŻYCZENIA

 

Dla rodziców dzieci z grup: "Myszek", "Tygrysów" i "Sówek"

 

PROPONUJEMY I ZACHĘCAMY

 7 października

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

  28 września

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie zaprasza członków Rady Rodziców poszczególnych grup na zebranie Rady Rodziców Przedszkola, które odbędzie się w czwartek 6 października 2022 r. o godz. 16.15

Dyrektor Iwona Mildner

Życzenia

 28 września

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 12 września

19 września 2022r. o godz. 16.15 odbędzie się pierwsze, ogólne zebranie ze wszystkimi rodzicami o charakterze informacyjno-organizacyjnym. Po części ogólnej prowadznonej przez Dyrektora placówki Iwonę Mildner odbędą się zebrania grupowe w poszczególnch oddziałach z nauczycielkami prowadzącymi. 

Serdecznie zapraszamy Rodziców.

Dyrektor przedszkola i nauczycielki grup

GIMNASTYKA KOREKCYJNA W PRZEDSZKOLU

 8 września

Drodzy Rodzice !
   Jak co roku gorąco zachęcam do udziału dzieci w zajęciach gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w naszym przedszkolu. Celem ich jest korekcja i profilaktyka wad postawy, wykształcenie nawyku przyjmowania i utrzymania poprawnej postawy, prawidłowy rozwój motoryczny, podniesienie ogólnej sprawności i wydolności organizmu oraz nabycie nowych umiejętności ruchowych. Ćwiczenia są prowadzone różnymi metodami i w różnych formach oraz z zastosowaniem atrakcyjnego sprzętu. Każde zajęcia wnoszą coś nowego. Dzieci chętnie ćwiczą, a zarazem świetnie się bawią.
   Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne !!! Jedynym warunkiem jest dostarczenie skierowania od lekarza pediatry lub lekarza specjalisty zalecającego udział w gimnastyce korekcyjnej.
Dzieci, które do końca września nie przyniosą skierowań nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.                                                                                             
Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej mgr Joanna Strug-Jachym 

 

Informacja dla Rodziców

 7 września

Wyjście do Teatru Ludowego

Proponujemy wyjazd dla grupy:  III, IV, V i VI do Teatru Ludowego na przedstawienie pt. Dr Dolittle w dniu 23.09.br. godz. 10.00.  Wyjazd spod przedszkola autokarem o godz. 9.00 , powrót około godz.12.00. Dzieci mogą zabrać ze sobą plecaczki ze słodką/niesłodką przekąską i wodą do picia. Prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w sprawie szczegółów wyjścia. 

Dziękujemy. Nauczycielki grup: III, IV,V i VI.