1 kwietnia

W środę 03 kwietnia br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".

Wyjazd z przedszkola o godzinie 8.15 (śniadanie w tym dniu będzie o godz. 7.50). Bardzo prosimy o przygotowanie dzieciom stroju gimnastycznego oraz obuwia halowego.

Lidia Paś

Szanowni Rodzice,

29 marca

W poniedziałek 01.04.2019 r. o godz. 9.15 grupa IV i V wychodzi do Szkoły Podstawowej Nr 92 na bajkę
 " O Szewczyku Dratewce".
Joanita Łanecka

Warsztaty przyrodnicze

24 marca

27 marca br. dzieci z grupy I, II i III wezmą udział w warsztatach przyrodniczych na terenie przeszkola. Zajęcia pt: " Jak mnie złapiesz, to mnie zjesz- czyli sztuka kamuflażu" poprowadzą zaproszeni specjaliści- biolodzy z firmy JAKU wraz z naturalnymi okazami ze świata fauny.

Monika Siwek

Akcja Serce dla zwierzaka!

21 marca

Pierwszy Dzień Wiosny

19 marca

Informacja dla rodziców dzieci z grupy I

19 marca

20 marca br. przedszkolaki z grupy najmłodszej  w ramach projektu edukacujnego "PIES" wybierają się do lecznicy weterynaryjnej na os. Bohaterów Września. Wyjście po śniadaniu ok. godz. 9.30, powrót o godz. 10.45.

Monika Siwek

18 marca

W środę 20 marca br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".

Lidia Paś

18 marca

Serdecznie zapraszam Rodziców dzieci z grupy V na zajęcia otwarte, które odbędą się 22.03.2019r. o godz. 15.15

Informacja o dyżurze wakacyjnym

14 marca

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie informuje,
 że rekrutacja na dyżur wakacyjny w miesiącu sierpniu do naszego przedszkola
odbędzie się zgodnie z następującym harmonogramem:
· 14.05.2019 r. – 23.05.2019 r.- składanie w kancelarii przedszkola wypełnionego formularza „Potwierdzenie woli kontynuacji pobytu dziecka w Samorządowym Przedszkolu Nr 177 w miesiącu sierpniu 2019 r. "
-(dzieci z naszego przedszkola).
Formularze będą dostępne w poszczególnych grupach od 13 maja.

· 24.05.2019 r.- ogłoszenie liczby wolnych miejsc dla dzieci z pozostałych przedszkoli oraz określenie terminu składania kart zapisu na dyżur.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Warsztaty dla Rodziców

14 marca

Informujemy Rodziców dzieci z grupy I, II i III, że 21 marca 2019r. o godz. 16.00 odbędą się w przedszkolu warsztaty prowadzone przez panią neurologopedę Renatę Ziętarę na temat " Jak dbać o prawidłowy rozwój mowy dziecka". Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w spotkaniu. Ze względu na ograniczonę liczbę uczestników, prosimy o zapisywanie się na listę u nauczycielek w grupach.

Nauczycielki grupy I, II, III

Informacja dla grupy II

13 marca

Serdecznie zapraszam Rodziców z grupy II na zajęcia otwarte w środę 20.03.2019 na godzinę 15.15.
Karolina Guzik

Teatrzyk w przedszkolu

13 marca

Zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny pt." Historia Daniela w jaskini lwa", w wykonaniu aktorów Teatru EDEN z Wieliczki. Przedstawienie odbędzie się 15 marca o godzinie 10.15.

5 marca

Szanowni Rodzice,

4 marca

Jutro, tj. 05.03.2019 r. o godz. 8.45 wychodzimy do Szkoły Podstawowej Nr 92, na os. Kalinowym.

Zabawy i zajęcia na temat bliżającej się wiosny (z wykorzystaniem tablicy interaktywnej ) prowadzić będzie Pani Agnieszka Zych. Zapraszam dzieci.

Joanita Łanecka

3 marca

W środę 6 marca br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".
Anna Waszkiewicz

Zbieramy dary dla zwierząt! Włącz się do akcji!

3 marca

Koordynatorki akcji: Urszula Osiakowska i Joanita Łanecka. Dary dla zwierząt zostaną przekazane schronisku na ul. Rybnej.

Informacja o rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

27 lutego

Od 1 do 29 marca 2019 r. odbywać się będzie rekrutacja dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładace DLA RODZICÓW - REKRUTACJA.

Wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkola przyjmowane będą w dniach i godzinach ustalonych przez przedszkole: wtorek i czwartek- 15.00- 16.00

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Informacja dla rodziców dzieci z grupy III, IV, V i VI

24 lutego

28 lutego br. dzieci jadą do Szkoły Muzycznej na musical "O małej Syrence w niejednej piosence".
Rozpoczęcie spektaklu godz. 9.00 .
Wyjazd z przedszkola o godz.8.20.W tym dniu śniadanie będzie wcześniej o godz. 7.45.
Bliższe informacje u nauczycielek w grupie.

20 lutego

INFORMACJA DLA RODZICÓW

20 lutego

UWAGA RODZICE
Dzieci kontynuujące w naszym przedszkolu edukację przedszkolną w roku szkolnym 2019/2020 nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice tych dzieci składają jedynie  w okresie od  22 lutego do 28 lutego 2019 r. Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
Deklarację można pobrać w przedszkolu lub ze strony: www.portaledukacyjny.krakow.pl.
Wypełniony dokument należy złożyć osobiście w kancelarii przedszkola w ustalonych godzinach pracy: wtorek i czwartek od 15.00 do 16.00 oraz środa od godz.7.00 do 8.15