1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

KAMPANIA ROWEROWY MAJ RUSZA!

2 maja

 

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/regulamin-krakow-2022.pdf

Izabela Talaga

 

Wyjście do Tauron Areny

2 maja
Przypominamy, że  w środę 4 maja br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI 

Drodzy Rodzice- Darczyńcy

 29 kwietnia

 

W związku z nagłą decyzją mamy Belli o wyjeździe z Polski kończymy akcję pomocową. W imieniu Pani Hanny Kucher, mamy Belli, składam gorące podziękowania   wszystkim Rodzicom, którzy bezinteresownie i z dobroci serca wsparli rodzinę. Mamy nadzieję, że Bella wraz z mamą znajdą wreszcie swoją bezpieczną przystań.

Dyrektor Iwona Mildner

 

Wyzwanie na kwiecień

22 kwietnia

 

POMOC DLA BELLI

21 kwietnia

 

DZIEŃ ZIEMI

20 kwietnia

 

ŻYCZENIA DLA WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW OD RADY RODZICÓW

 14 kwietnia

Przewodniczący Rady Rodziców Dariusz Gil

WESOŁYCH ŚWIĄT!

13 kwietnia

 

WKRÓTCE.....

 10 kwietnia

BĘDZIE ZABAWA !!!

5 kwietnia

 

 

"Krakowskie laleczki" w MDK-u

 5 kwietnia

Drodzy Państwo,

nasze przedszkole oraz  Młodzieżowy Dom Kultury na os. Tysiąclecia 
serdecznie zaprasza na wystawę  prac  plastycznych pod tytułem: "Krakowskie laleczki".
Prace zostały wykonane przez naszych przedszkolaków i ich opiekunów na konkurs przedszkolny pt.: "Pamiątka z Krakowa- krakowskie laleczki"
Wystawę prac będzie można oglądać do 22 kwietnia.
Bożena Woźnica

 

Wyjście do biblioteki

 4 kwietnia

W czwartek 07.04.2022 r. dzieci z grupy IV i VI wychodzą na zajęcia  do Biblioteki Publicznej na os.Tysiąclecia.
Gr.IV o godz.9.15 natomiast grupa VI o godz. 10.00
Joanita Łanecka

 

WYCIECZKA GRUPY V

 1 kwietnia

W czwartek 7 kwietnia br.  dzieci z grupy V jadą na wycieczkę do Muzeum Obwarzanka. Dowiedzą się między innymi, jak powstaje ten tradycyjny krakowski produkt, który był przysmakiem Królwej Jadwigii. Wyjazd busikiem o godz. 8.20 powrót ok. godz. 12.00. Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola w tym dniu, gdyż śniadanie będzie o godz. 8.00. Dzieci mogą zabrać małe plecaczki z wodą oraz drobną przekąską.

Izabela Talaga

Drodzy Rodzice !

1 kwietnia
Jakość żywieniowa dzieci w naszym przedszkolu jest dla nas jednym z priorytetów . Kierujemy zatem do Państwa anonimową ankietę on-line dotyczącą oferty żywieniowej. Państwa uwagi i spostrzeżenia posłużą nam do wprowadzenia ewentualnych zmian i podniesienia jakości usług żywieniowych. Ankietę składającą się z kilku pytań należy wypełnić poprzez link przesłany Państwu drogą a-mail od nauczycielek poszczególnych grup.
Ankieta będzie aktywna od 04.04.2022r. do 14.04.2022 r.
Dyrektor Iwona Mildner

Informacja o robotyce!

31 marca
Dnia 5 i 12 kwietnia 2022 r. odbędą się w naszym przedszkolu bezpłatne zajęcia dodatkowe z robotyki.  Dla dzieci z grupy  V i VI 5 kwietnia, a dla grupy III i  IV 12 kwietnia.  Serdecznie zapraszamy nasze przedszkolaki!
                                                                                                              Joanita Łanecka

Informacja dla Rodziców

 25 marca

W dniu 31.03.22 dzieci z grupy III i VI wyjeżdżają do Multikina na film animowany pt. "Nasze magiczne Encanto".

Wyjazd autokarem spod przedszkola o godzinie 9.30,  powrot około godz. 12.30. Dzieci nie zabierają ze sobą plecaków ponieważ wracają na obiad.
Nauczycielki z grupy III i VI

Robotyka dla dzieci z grupy II i III

 24 marca

 Dnia 29 marca w godzinach 9.30-11.30 odbędą się w naszym przedszkolu zajęcia dodatkowe z robotyki dla dzieci z grupy II i III, na które serdecznie zapraszamy nasze przedszkolaki!  .

Urszula Osiakowska. 

Komunikat

 24 marca

Szanowni Państwo,

przekazujemy list od  Pani Anny Korfel-Jasińskiej .  W liście  Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa ds. Edukacji, Sportu i Turystyki odniosła się  do sytuacji na Ukrainie oraz podziękowała Rodzicom  za zaangażowanie w pomoc dzieciom i ich rodzinom, które z powodu wojny musiały uciekać  z Ukrainy.

Dyrektor Iwona Mildner

Kliknij w link by przeczytać list.    www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/list-do-rodzicow.pdf

 

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy II

 23 marca

Wycieczka do ZOO
 
24 marca dzieci z grupy 2 jadą do ogrodu zoologicznego. Wyjazd o godz.9.15 , powrót na obiad ok. godz.13.00. Oprócz dobrego humoru zabieramy plecaczki z piciem i przekąską. 
Bożena Woźnica
 

 

Wyjście do Tauron Areny

21 marca
Przypominamy, że  w środę 23 marca  br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI