1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Dla rodziców dzieci z grup: "Myszek", "Tygrysów" i "Sówek"

 

PROPONUJEMY I ZACHĘCAMY

 7 października

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW

  28 września

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie zaprasza członków Rady Rodziców poszczególnych grup na zebranie Rady Rodziców Przedszkola, które odbędzie się w czwartek 6 października 2022 r. o godz. 16.15

Dyrektor Iwona Mildner

Życzenia

 28 września

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 12 września

19 września 2022r. o godz. 16.15 odbędzie się pierwsze, ogólne zebranie ze wszystkimi rodzicami o charakterze informacyjno-organizacyjnym. Po części ogólnej prowadznonej przez Dyrektora placówki Iwonę Mildner odbędą się zebrania grupowe w poszczególnch oddziałach z nauczycielkami prowadzącymi. 

Serdecznie zapraszamy Rodziców.

Dyrektor przedszkola i nauczycielki grup

GIMNASTYKA KOREKCYJNA W PRZEDSZKOLU

 8 września

Drodzy Rodzice !
   Jak co roku gorąco zachęcam do udziału dzieci w zajęciach gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w naszym przedszkolu. Celem ich jest korekcja i profilaktyka wad postawy, wykształcenie nawyku przyjmowania i utrzymania poprawnej postawy, prawidłowy rozwój motoryczny, podniesienie ogólnej sprawności i wydolności organizmu oraz nabycie nowych umiejętności ruchowych. Ćwiczenia są prowadzone różnymi metodami i w różnych formach oraz z zastosowaniem atrakcyjnego sprzętu. Każde zajęcia wnoszą coś nowego. Dzieci chętnie ćwiczą, a zarazem świetnie się bawią.
   Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne !!! Jedynym warunkiem jest dostarczenie skierowania od lekarza pediatry lub lekarza specjalisty zalecającego udział w gimnastyce korekcyjnej.
Dzieci, które do końca września nie przyniosą skierowań nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.                                                                                             
Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej mgr Joanna Strug-Jachym 

 

Informacja dla Rodziców

 7 września

Wyjście do Teatru Ludowego

Proponujemy wyjazd dla grupy:  III, IV, V i VI do Teatru Ludowego na przedstawienie pt. Dr Dolittle w dniu 23.09.br. godz. 10.00.  Wyjazd spod przedszkola autokarem o godz. 9.00 , powrót około godz.12.00. Dzieci mogą zabrać ze sobą plecaczki ze słodką/niesłodką przekąską i wodą do picia. Prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w sprawie szczegółów wyjścia. 

Dziękujemy. Nauczycielki grup: III, IV,V i VI.

ROZPOCZYNAMY NOWY ROK SZKOLNY 2022/2023

 

BJ

ZAPROSZENIE DLA DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

18 sierpnia

 

MS

PODZIĘKOWANIE

 21 lipca

      Składamy serdeczne podziękowanie panu Michałowi K, Krzysztofowi P. oraz Mariuszowi J. za poświęcony prywatny czas na odnowienie lokomotywy  w ogrodzie przedszkolnym.  Dzieci dostrzegły zmianę, wesołe  kolory i cieszą się "na nowe podróże małe i duże". Bardzo dziękujemy!!!

Dyrekcja Przedszkola oraz Dzieci 

Informacja dla Rodziców

 20 lipca

Drodzy Rodzice informujemy ,że  za  dyżur wakacyjny  na liście do zapłaty za przedszkole przyporządkowane są nowe numery dla każdego dziecka. Numery z roku szkolnego 2021/22 są nieaktualne. Informacji o nowych numerach udzielają pracownicy pełniący dyżur w szatni przedszkolnej.

Anna Waszkiewicz

DRODZY RODZICE, OPIEKUNOWIE !

30 czerwca

 BJ

ŻYCZENIA

27 czerwca

 

Drodzy Rodzice !

22 czerwca
Okres letni sprzyja dłuższym pobytom naszych wychowanków w ogrodzie przedszkolnym. Naszym priorytetem jest zapewnienie dzieciom bezpiecznych i estetycznych warunków do zabawy i rozwoju. Staramy się zatem dbać o urządzenia rekreacyjne i utrzymywać je w dobrym stanie technicznym. Większość została już odnowiona ale do odmalowania pozostaje lokomotywa.
Zapraszamy chętnych Rodziców do pomocy. Razem możemy więcej!
Dyrektor Iwona Mildner

DRODZY RODZICE

22 czerwca 
 
 

WYCIECZKA GRUPY V

 21 czerwca

W czwartek 23 czerwca br. dzieci z grupy V jadą na wycieczkę do MUZEUM ILUZJI. Wyjazd autokarem spod przedszkola o godz. 9.20, powrót o. godz. 12.00

Izabela Talaga

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY V i VI

 20 czerwca

W środę 22 czerwca br. dzieci z grupy V i VI jadą do MULTIKINA. Wyjazd autokarem spod przedszkola  o godz. 9.20, powrót ok godz. 11.00

Izabela Talaga

Wyjście do Tauron Areny

 9 czerwca

Przypominamy, że  w środę 14 czerwca br. dzieci z grupy V i VI jadą  na ostatnie już zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI

ZAPROSZENIE

8 czerwca

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH DO PRZEDSZKOLA

 6 czerwca

Serdecznie zapraszamy dzieci  wraz z rodzicami na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie sie 14 czerwca br. o godz. 15.30. 

Prosimy o przyniesienie pantofelków na zmianę, gdyż spotkanie odbędzie na sali zabaw grupy I. Czekamy na Was!

Monika Siwek, Izabela Talaga