1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V

2 czerwca

4 czerwca na godz. 9.00 dzieci idą do Szkoły Podstawowej nr 89 na os. Piastów na Olimpiadę Sportową organizowaną przez Radę Dzielnicy XV. Bardzo prosimy, aby dzieci miały w tym dniu białe podkoszulki i wygodne sportowe buty.  

Anna Waszkiewicz, Lidia Paś

Zaproszenie

2 czerwca

Życzenia

31 maja


 

Informacja dla rodziców dzieci z gr. III, V i VI

28 maja

31 maja około godziny 9.20 dzieci jadą do Klubu Sportowego Nadwiślan Kraków ul. Koletek 20 na Integracyjny Dzień Dziecka na sportowo / dmuchane zamki, tory przeszkód, gry i zabawy etc /. Impreza odbywa się w ramach XX Tygodnia Integracji Miasta Krakowa. Dzieci do klubu sportowego pojadą i wrócą autobusami podstawionymi przez MPK. Przewidywany powrót około godziny 12.30. Proszę dać dzieciom małe plecaki z piciem oraz okrycie przeciwdeszczowe. Anna Waszkiewicz

DRODZY RODZICE

28 maja

 W związku z przesłaną prośbą Ministerstwa Edukacji Narodowej Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie przypomina,  iż w przedszkolu funkcjonują  procedury zapewnienia dzieciom bezpieczeństwa zawarte
w następujących dokumentach:

Statut przedszkola

Regulamin spacerów  i wycieczek

Zasady przyprowadzania i odbierania dzieci z przedszkola zawarte
w statucie przedszkola

Procedury postępowania z dzieckiem chorym na terenie przedszkola

Procedury Pomocy Psychologiczno- Pedagogicznej

Procedura „Niebieskiej Karty”

  Wszystkie wyżej wymienione dokumenty można znaleźć w zakładce:
  „O przedszkolu  >  Funkcjonowanie przedszkola”

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Informacja dla Rodziców z grupy V i VI

27 maja

W dniu 29 maja /środa/ br. wyjeżdżamy do Tauron Arena na zajęcia sportowe. Prosimy o strój sportowy, małe plecaczki z małym co nieco i piciem. W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci wcześniej, ponieważ śniadanie będzie o 7.50.

Lidia Paś

 

 

Gratulacje!

24 maja

Informujemy, iż reprezentanci dzieci z grupy V: Jagoda, Natalia i Szymon

zajęli II miejsce w konkursie wiedzy o Nowej Hucie. Gratulujemy !

 

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY- SIERPIEŃ 2019 DLA DZIECI SPOZA PRZEDSZKOLA

24 maja

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie ogłasza rekrutację na dyżur wakacyjny (sierpień 2019 r. ) dla dzieci spoza przedszkola. Przyjmowanie kart zapisu odbędzie się 28 maja w godzinach od 9.00 do 11.00. Liczba wolnych miejsc- 6. Podstawowym kryterium przyjęcia na dyżur jest kolejność zgłoszeń.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY- SIERPIEŃ 2019 DLA DZIECI SPOZA PRZEDSZKOLA

24 maja

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie ogłasza rekrutację na dyżur wakacyjny (sierpień 2019 r. ) dla dzieci spoza przedszkola. Przyjmowanie kart zapisu odbędzie się 28 maja w godzinach od 9.00 do 11.00. Liczba wolnych miejsc-6. Podstawowym kryterium przyjęcia na dyżur jest kolejność zgłoszeń.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

 

Gratulacje

23 maja

PODZIĘKOWANIA ZA 1%

23 maja

Dyrektor, personel i dzieci Samorządowego Przedszkola nr 177 os. Kombatantów 13 w Krakowie serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy w ubiegłym roku przeznaczyli 1% swojego podatku na Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska, z którym od kilku lat współpracuje nasze przedszkole.

 W ramach akcji „1% podatku dla naszej szkoły” po raz kolejny pozyskaliśmy fundusze, które pozwoliły nam tym razem wzbogacić przedszkolną bazę strojów na występy artystyczne dzieci. Zakupiliśmy kilkanaście kompletów strojów góralskich –chłopięcych oraz baletki dla dziewczynek i chłopców.
 Jeszcze raz serdecznie dziękujemy.
 
 

 
 Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Informacja dla rodziców dzieci z gr. IV i VI

20 maja

Jutro tj. 21.05.2019 r. o godz. 9.30 grupa IV i VI wychodzą do Szkoły Podstawowej Nr 92 na przedstawienie " Zostań przyjacielem przyrody - Eko Kapturek i ekologia". Joanita Łanecka, Anna Karbownik.

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA na rok szkolny 2019/2020

16 maja

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 os. Kombatantów 13 ogłasza rekrutację uzupełniającą na rok szkolny 2019/2020. Zasady rekrutacji uzupełniającej, jak w rekrutacji podstawowej.
Terminarz rekrutacji uzupełniającej:
· 27 maja – 4 czerwca 2019 r. –  składanie przez rodziców wniosków o przyjęcie do przedszkola/ oddziału przedszkolnego w szkole podstawowej (do 5 czerwca 2019 r. przewodniczący komisji rekrutacyjnej może żądać dokumentów potwierdzających oświadczenia); składanie wniosków jedynie w formie papierowej osobno do każdego przedszkola/ szkoły podstawowej (brak możliwości wprowadzania wniosków przez system informatyczny)
· 19 czerwca 2019 r. godz. 9.00 – ogłoszenie wyników naboru. Listy dzieci zakwalifikowanych i niezakwalifikowanych wywieszane są w przedszkolu/szkole, do którego/ której złożony został wniosek w rekrutacji uzupełniającej.
· 21 – 27 czerwca 2019 r. – potwierdzanie przez rodziców woli uczęszczania dziecka do przedszkola/ oddziału przedszkolnego w szkole w postaci pisemnego oświadczenia. Brak potwierdzenia w tym terminie jest równoznaczny z rezygnacją z miejsca w danym przedszkolu/ oddziale przedszkolnym w szkole podstawowej.

   Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk 

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy IV

14 maja

Jutro tj. 15 maja br. w godz. 9.30 - 10.30 w grupie IV odbędą się zajęcia z robotyki w ramach kształtowania kompetencji informatycznych dzieci.

Joanita Łanecka

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V i VI

13 maja

W dniu 15 maja /środa/ br. wyjeżdżamy do Tauron Arena na zajęcia sportowe. Prosimy o strój sportowy, małe plecaczki z małym co nieco i piciem.
W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci wcześniej, ponieważ śniadanie będzie o 7.50.

Lidia Paś 

KONKURS FOTOGRAFICZNY TRWA!

10 maja

Drodzy Rodzice, zachęcamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt: "Weekendowy spacer po Nowej Hucie". Termin dostarczania prac upływa 20 maja br.

Szczegółowe informacje zawarte są w dołączonym pliku poniżej.

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/foto---szczegoly.docx

Urszula Osiakowska

WIOSENNA SESJA FOTOGRAFICZNA

8 maja

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie informuje, iż w dniu 16.05.2019 r. (czwartek) w godzinach dopołudniowych na terenie przedszkola odbędzie się sesja fotograficzna o tematyce wiosennej dla wszystkich przedszkolaków. Zostanie przeprowadzona przez firmę PRO-ART.
Dodatkowo w grupie V i VI wykonane zostaną pamiątkowe zdjęcia grupowe w strojach absolwentów.

Prosimy, aby wszystkie dzieci 6- letnie i 5- letnie z grupy V i VI w tym dniu były ubrane w strój galowy (biała koszula- ciemne spodnie, biała bluzeczka- granatowa spódniczka ).

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V

7 maja

9 maja br. ( czwartek) na godzinę 11.00 dzieci jadą na warsztaty ze studentami na Akademię Górniczo- Hutniczą. Temat zajęć: "Odkrywamy górnicze tajemnice". Wyjazd autokarem z przedszkola o godzinie 10.00. 

Anna Waszkiewicz

Teatrzyk w przedszkolu

4 maja

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na bajkę "O Plastusiu, co zabłądził w lesie". Spektakl  odbędzie się w naszym przedszkolu we wtorek 7 maja br.o godz. 9.00

Anna Waszkiewicz

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy I, II i III

29 kwietnia

14 maja br. o godz. 16.00 odbędą się w przedszkolu warsztaty dla Rodziców prowadzone przez panią psycholog Patrycję Walczyk nt:" Jak z miłością i szacunkiem wyznaczać dziecku granice". 

Monika Siwek