1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE "SÓWEK"

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE " TYGRYSKÓW"

 

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU W GRUPIE " ZAJĄCZKÓW"

 

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH W REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2023/2024

 22 maja

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci przyjętych na nowy rok szkolny 2023/2024 na spotkanie informacyjne z dyrektorem przedszkola,  które odbędzie się
 we wtorek  30 maja  o godzinie 16.30.
 Będzie to pierwsze spotkanie w ramach realizowanego przez przedszkole Programu Adaptacyjnego.
Kolejne spotkania skierowane do dzieci najmłodszych przyjętych w rekrutacji na rok szkolny 2023/2024 odbędą się już z udziałem dzieci i rodziców oraz nauczycieli prowadzących.
W terminach:
·      6 czerwiec (wtorek) o godzinie 16.00
·      28 czerwiec (środa) o godzinie 16.00
·      30 sierpień (środa) o godzinie 10.00

 

Dyrektor Iwona Mildner

"Kotki" i "Myszki" jadą na wycieczkę ;)

 18 maja

19 maja/ piątek/ dzieci z grupy "Kotków" i "Myszek" jadą na wycieczkę do Zagrody edukacyjnej w Niezwojowicach. Wyjazd z przedszkola ok. 8.15 powrót ok. 14.00 na obiad. Śniadanie w tym dniu dla 'wycieczkowiczów' będzie o 7.30. Prosimy o przygotowanie dla dzieci  stroju wygodnego i odpowiedniego do warunków atmosferycznych oraz plecaczków ze smakołykami;) 

Nauczycielki grup.

NOWE ŻYCIE GRY PLANSZOWEJ

 

Drodzy Rodzice dzieci z grupy V

 10 maja o godz. 9.30 grupa Tygrysków wybiera się autokarem do kina Kijów na przedstawienie „Dorotka w tęczy” w wykonaniu aktorów Teatru Profilaktycznego ,,ALERT” z Wrocławia. Spektakl ten, to przepiękna opowieść z kręgu wielkiej klasyki dziecięcej    o przyjaźni i szukaniu wiary w siebie. Przygody Dorotki i jej przyjaciół to niezwykła, rozśpiewana podróż w zaczarowanej krainie wyobraźni, ale też okazja do refleksji nad tym, co w życiu najważniejsze.

Wracamy na obiad. Prosimy, aby nie dawać dzieciom plecaczków z przekąskami. N-lki gr. V

Wycieczka do Zatorlandu

 

Konkurs dla dzieci i ich rodziców

 

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy Kotków

12 kwietnia

13 kwietnia w czwartek o godzinie 16 00 zapraszamy rodziców dzieci z grupy Kotków na spotkanie z psychologiem przedszkolnym mgr Patrycją Lisek. Celem spotkania będą warsztaty na temat "Rozwijania umiejętności i samodzielności dzieci". Spotkanie odbędzie się w sali grupy Kotków. 
Od 15 30 będzie możliwość spotkania się z wychowawcami grupy. 
 
Serdecznie zapraszamy: 
Izabela Talaga i Anna Waszkiewicz

Teatrzyk w przedszkolu.

 10 kwietnia

     Dnia 12 kwietnia br. ( środa) od godz.10:00 w naszym przedszkolu odbędzie się bajka pt. Brzydal w wykonaniu artystów Teatru objazdowego HORYZONT. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki! 
 Urszula Osiakowska.

Życzenia Wielkanocne

 

Świąteczne śniadanie

 

WIELKANOCNA ZABAWA !!!

 

Wyjście dzieci do Teatru

 21 marca

      Dnia 28 marca organizujemy wyjście do Teatru Kultureska dla dzieci z grupy Kotków i Zajączków na spektakl pt. Skrzydlaty odlot. Wyjazd autokarem spod przedszkola o godzinie 10:00, powrót około 13:00. Prosimy o elegancki strój dla dziecka . Nauczycielki obu grup. 

Teatrzyk w przedszkolu

14 marca
Dnia 16 marca o godzinie 10:00 w naszym przedszkolu odbędzie się przedstawienie dla dzieci pt. Leniwy kiciuś. Zapraszamy wszystkie przedszkolaki!
Urszula Osiakowska

INFORMACJA DLA RODZICÓW

 2 marca

Dyrektor przedszkola informuje, iż w ramach udziału w projekcie wsparcia na rzecz osób uciekających przed wojną w Ukrainie, którego głównymi organizatorami są: Fundacja Internationaler Bund Polska, Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa, Fundusz Narodów Zjednoczonych na rzecz Dzieci UNICEF, nasza placówka wzbogaciła bazę o nowe pomoce dydaktyczne i akcesoria sportowe dla dzieci do zabaw w przedszkolu i w ogrodzie przedszkolnym. Indywdualne zestawy pomocy zostały rozdane naszym wychowankom ze statusem uchodźcy.

Dyrektor Iwona Mildner

 

ZAPRASZAMY NA DZIEŃ OTWARTY

 

Wyjście grupy "Myszek"

 28 luty

W czwartek tj. 02 marca grupa "MYSZKI" odwiedzi wystawę "Kosmos" w SOLVAY PARKU. Wyjazd  o godz. 9.10, powrót na obiad. Dzieci nie zabierają ze sobą plecaczków z przekąską. Małym 'co nieco " częstować będą   opiekunowie grupy. Bożena Woźnica 

Teatrzyk w przedszkolu!

 15 lutego

  Dnia 21 lutego (wtorek) w naszym przedszkolu wystawiona zostanie bajka dla dzieci pt. Przygody Franka Bałwanka w wykonaniu teatru objazdowego firmy Kanon.  W młodszych grupach bajka rozpocznę się o godz. 10:00, natomiast w starszych od godz. 10:50. Zapraszamy wszystkich naszych przedszkolaków!  

 Urszula Osiakowska.