Uwaga Rodzice dzieci z grupy IV

30 listopada

Zgodnie z decyzją Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Krakowie dzieci z grupy IV zgłoszone jako osoby z kontaktu ze źródłem zakażenia odbywają kwarantannę
od 29 listopada 2021 r do 5 grudnia 2021 r.

Dyrektor IwonaMildner

Ważny komunikat

30 listopada

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie V przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy  V obecne w  przedszkolu   w  dniach od 24.11 do 26.11.2021r. będą objęte kwarantanną od dnia 30.11.2021 r. Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu. O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco. Rodzicom dzieci objętych kwarantanną przysługuje opieka nad dzieckiem.

Dyrektor Iwona Mildner

PODZIĘKOWANIE

29 listopada

DRODZY RODZICE ! KOCHANE PRZEDSZKOLAKI !

Bardzo dziękujemy Wszystkim, którzy wzięli udział w „Biegu przedszkolaka 2021”. Dzięki Waszej mobilizacji i oczywiście doskonałej kondycji uczestników zdobyliśmy I miejsce. To wielki sukces i promocja naszego przedszkola w środowisku. Cieszy także wygrana finansowa, którą przeznaczymy na zakup sprzętu sportowego. Po raz kolejny przekonujemy się, że zawsze możemy na Państwa liczyć.

Jeszcze raz gratulujemy i dziękujemy dyrektor Iwona Mildner

Ważny komunikat

28 listopada

Drodzy Rodzice

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje o potwierdzonym  w grupie IV przypadku  zakażenia  SARS-Cov-2.  W  związku z  powyższym  dzieci  z  grupy  IV obecne w  przedszkolu   w  dniu 25.11.2021 r. będą objęte kwarantanną od dnia 29.11.2021 r.
Prosimy o zapewnienie dzieciom opieki w domu. O dalszych terminach i ustaleniach z Sanepidem będziemy Państwa informować na bieżąco. Rodzicom dzieci objętych kwarantanną przysługuje opieka nad dzieckiem.

Dyrektor Iwona Mildner

BIEG PRZEDSZKOLAKA

24 listopada

Przypominamy, że Bieg Przedszkolaka odbędzie się 28 listopada (niedziela) o godzinie 13.00. Zbiórka przed biegiem jest o godz. 12.30 w biurze zawodów. Biuro mieści się na Plantach Mistrzejowickich ( pomiędzy osiedlami Złoty Wiek i Bohaterów Września) obok sceny.

Zapraszamy wszystkie zapisane dzieci.

Anna Waszkiewicz

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY VI

19 listopada

JĘZYK ANGIELSKI

19 listopada

LALECZKI KRAKOWSKIE

18 listopada

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/lalki-szablony.pdf

ZAPROSZENIE DLA DZIECI 5-6 LETNICH

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/regulamin.pdf

Wyjście do Tauron Areny

15 listopada

Przypominamy, że  w środę 17 listopada br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.

Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.
Nauczycielki grupy V i VI

Informacja dla Rodziców

15 listopada

Informujemy, że w środę 17.11.2021 w naszym przedszkolu odbędzie się bezpłatny seans filmowy w  mobilnym kinie sferycznym.

Filmy będą dostosowane do wieku dzieci z poszczególnych grup.

Nauczycielki

TUŻ PRZED ŚWIĘTEM NARODOWYM

Informacja dla Rodziców

2 listopada

Drodzy Rodzice!

Informujemy, że 16 listopada o godzinie 11.45 zapisane na listę dzieci,będą miały robione zdjęcia.
Bardzo prosimy o  odświętne ubranie dzieci w tym dniu.

Anna Waszkiewicz

INFORMACJA DLA RODZICÓW

2 listopada

25 października

CERAMIKA - warsztaty dla dzieci z grup: I, II, III

23 października

25 października /tj. poniedziałek/ zapraszamy dzieci młodsze na zajęcia plastyczne z wykorzystaniem gliny.

Zajęcia zaplanowano wg. następującego harmonogramu:
grupa I- godz 9.00
grupa II- godz. 11.00
grupa III- godz. 10.00
Zapraszamy ;)

nauczycielki grup I, II, III.

ZBIERAMY NAKRĘTKI DLA MILENKI

20 października
Milenka jest dalszą kuzynką Janka i Henia, którzy chodzą do V grupy w naszym przedszkolu.
Milenka urodziła się z zamartwicą - w wyniku niedotlenienia zostały uszkodzone tkanki mózgu. Jest jeszcze dla niej nadzieja na szczęśliwe dzieciństwo, ale niezbędna jest intensywna rehabilitacja.
Rodzice prowadzą zbiórkę nakrętek po napojach, które pomogą im kontynuować terapię wdrożoną już od pierwszych tygodni życia Milenki. Obecnie rehabilitacja jest prowadzona metodą Vojty i metodą NDT Bobath, aby jak najpełniej wykorzystać potencjał niemowlęcia i wspomagać je w zdobywaniu umiejętności, które innym dzieciom przychodzą naturalnie.

Jeśli ktoś chce wesprzeć Milenkę w rehabilitacji, prosimy o przynoszenie plastikowych nakrętek do przedszkola. W przedsionku przedszkola został ustawiony na nie duży, przezroczysty kosz. Liczy się każda nakrętka!
Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie!

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/nakretki-plakat.pdf

WYCIECZKA NA WZGÓRZE WAWELSKIE

15 października

Informujemy Rodziców, że dzieci z grupy II i V jadą na wycieczkę na Wzgórze Wawelskie we wtorek 19 października o godz. 9.00, natomiast dzieci  z grupy III i IV w środę 20 października br. o godz. 9.30. Wymienione  grupy wracają na obiad o godz. 12.30. Szczegóły wyjazdu u nauczycielek dzieci.

Nauczycielki grupy II, III, IV, V

14 października