1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

GRATULACJE !!!

28 października

Bardzo miło jest nam poinformować Państwa, iż do grona pedagogów wyróżnionych i docenionych za swoją pracę dołączyła kolejna nauczycielka z naszego przedszkola -  Joanita Łanecka. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jaka miała miejsce w Urzędzie Miasta, otrzymała  Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej oraz sukcesy w wychowaniu dzieci. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy z  najmłodszymi pełnej wytrwałości, zadowolenia i radości.

Dyrekcja, nauczycielki i pracownicy Samorządowego Przedszkola nr 177


Informacja dla rodziców gr. II

26 października

07.11.2017 r. o godz. 9.15 wybieramy się do Szkoły Podstawowej Nr 92 na os. Kalinowym. Wspólnie z kolegami ze szkoły weźmiemy udział w mini turnieju wiedzy o jeżach i  w zabawach sportowych na sali gimnastycznej. Wrócimy z medalami, to pewne! Joanita Łanecka i Izabela Chorążak.

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy IV

26 października

Dnia 16 XI b.r. o godz. 9.00  wybieramy się na wycieczkę do  JASKINI SOLNEJ w Krakowie. Bardzo prosimy, aby wszystkie dzieci w tym dniu przyniosły ze sobą dodatkową parę białych skarpetek do przedszkola. Nie przynosimy, natomiast, żadnego picia i jedzenia! Urszula Osiakowska, Iwona Mildner

Informacja

23 października

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie informuje, iż zatrudni pracownika na stanowisko starszej woźnej w wymiarze 0,75 etatu od 13 listopada 2017 r. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o zgłoszenie się  do pani Dyrektor Elżbiety Piwowarczyk w godzinach pracy kancelarii przedszkola, tj. we wtorki i czwartki  w godzinach od 15.00 do 16.00.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Wyjście do SP nr 92 na galę wręczenia nagród ;)

21 października

Szanowni Rodzice.
23 października dzieci z grupy V i VI wychodzą do Szkoły Podstawowej nr 92 na os. Kalinowe na galę rozdania nagród w konkursie plastycznym pt. "Z biegiem Wisły". Rozpoczęcie gali o godz. 10.00, wyjście z przedszkola ok. godz. 9.30. Bożena Woźnica.

Uwaga Rodzice dzieci z grupy I

21 października

Uwaga Rodzice dzieci z grupy II

26 października

We wtorek 24.10.2017 r. w godz. od 9.00 do 12.30 wybieramy się na wycieczkę autokarową do Niepołomic. Prosimy  o dobry humor, wygodny strój dla dzieci, mały plecak z soczkiem i czymś podzielnym do spałaszowania. Joanita Łanecka i Izabela Chorążak.

Spektakl muzyczny

15 październik

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl muzyczny pt: "Magiczny świat Disneya, który odbędzie się w naszym przedszkolu 18 października br. o godz. 11.30

Anna Waszkiewicz

{gallery}magsw{/gallery}

PODZIĘKOWANIE

13 październik

Drodzy Rodzice

Dyrekcja przedszkola, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi składają serdeczne podziękowania za pamięć, słodki poczęstunek i życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest nam bardzo miło, że doceniacie wkład naszej pracy w opiekę, wychowanie i kształcenie Waszych pociech.

Dyrekcja i wszyscy pracownicy

Życzenia

Dzisiaj wielkie święto Wasze, niosą dzieci kwiatów kosze,

dziś życzenia wam składamy i poprawę przyrzekamy,

żyjcie w zdrowiu nam sto lat ! Za cierpliwość nieprzebraną,

i za noce nieprzespane, dziś piosenki zaśpiewamy

i w podzięce serca damy, bo dziś Wasze święto jest !

 

Niech Paniom praca jest radością, Niech Paniom zima będzie wiosną,

Niech Paniom słonko zawsze świeci, I beztrosko czas przeleci.

Dużo plonów z Waszej pracy z całego serca - życzą przedszkolacy.

 


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Rady Rodziców,

pragnę złożyć wszystkim pracownikom naszego przedszkola najserdeczniejsze życzenia,

wielu sukcesów i zadowolenia z pracy zawodowej,

cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

KRZYSZTOF OCZKOWICZ

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy IV

8 październik

Dnia 11 października w środę grupa IV wyjeżdża na wycieczkę autokarową do MUZEUM LOTNICTWA w Krakowie. Wycieczka jest bezpłatna, na zaproszenie grzecznościowe pracownika muzeum.  Koszt wycieczki obejmuje jedynie opłatę za autokar. Szczegóły dotyczące wyjazdu u nauczycielek grupy.

Wyjazd autokarem o godz. 10.00, powrót około 12.00. Prosimy, aby nie dawać dzieciom plecaków ani żadnych przekąsek na wycieczkę.  Dziękuję.  Urszula Osiakowska.

UWAGA!

ŚWIĘTO DYNI w grupie IV przeniesione na wtorek następnego tygodnia ze względu na nieobecność nauczycielki w tym dniu. Przepraszamy.  Urszula Osiakowska.

Zapraszamy do kina sferycznego

3 październik

6 października do naszego przedszkola przyjedzie mobilne kino sferyczne. Obraz w tym niezwykłym kinie wyświetlany jest za pomocą projektorów we wszystkich kierunkach, również na obwodzie kopuły, co daje efekt pełnej przestrzeni. Dzięki temu widzowie, znajdujący się w jego wnętrzu, mogą osiągnąć efekt 3D bez zakładania specjalnych okularów. Filmy będą wyświetlane od godziny 9.00 dla grup II, III, IV, V, VI. Jeden seans trwa około 40 minut.         Anna Waszkiewicz

Informacja dla rodziców dzieci z grupy V

1 października

Lekcja muzealna na Wawelu grupy V

Już jutro  tj. 3 października będziemy uczestniczyć w lekcji muzealnej na Wawelu. Temat lekcji:  ‘Królowie na Wawelu- życie codzienne w zamku”. Bardzo prosimy, aby dzieci przyszły do przedszkola najpóźniej do godz. 8.00. Oprócz dobrego humoru zabieramy pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową. Nie zabieramy plecaków z prowiantem. Wyjazd z przedszkola po śniadaniu, ok. godz. 8.30. Planowany powrót ok. 11.30. Lidia Paś, Bożena Woźnica.

Informacja dla rodziców gr. II

25 września

27. 09. 2017 r. grupa II, w godz. 10.00 - 12.00, wybiera się na pieszą wycieczkę do jesiennego Parku na os. Tysiąclecia. Joanita Łanecka i Izabela Chorążak.

Informacja dla Rodziców dzieci z grup V i VI

 

26 wrzesień
Szanowni Rodzice.
Przypominamy, iż 27 września w Domu Kultury im. C.K. Norwida na os. Górali 5 odbędą się pierwsze zajęcia teatralne. Wyjście z przedszkola grupy VI o godz. 10.00, grupy V o godz. 10.45.Będziemy korzystać z komunikacji miejskiej. Powrót na obiad.
Agnieszka Sendler,Bożena Woźnica.

 

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy III

26 wrzesień

W związku z realizowanym projektem edukacyjnym „Kraków moje miasto” organizujemy 2 października br. wyjście do Muzeum Etnograficznego na warsztaty  pt. „Kraków dawniej a dziś – gdzie mieszkali Krakowiak i Krakowianka”.  Wyjazd autokarem z przedszkola o godz. 10.20, planowany powrót do przedszkola ok. godz. 13.00. Szczegółowe informacje wyjazdu u nauczycielek w grupie.

Monika Siwek, Anna Waszkiewcz

Podziękowanie

Wszystkim Rodzicom i Dzieciom serdecznie dziękujemy za piękne kartki pocztowe z wakacji. Dużo radości sprawiły nam wszystkie pozdrowienia i miłe słowa.

Cieszymy się bardzo, że o nas pamiętacie!

Zebranie Rady Rodziców

18 września

Zaproszenie

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177, os. Kombatantów 13 w Krakowie zaprasza rodziców  z poszczególnych grup wybranych do Rady Rodziców na rok szkolny 2017/2018  na pierwsze zebranie organizacyjne, które odbędzie się26 września (wtorek) o godzinie 16.30.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

15 września

Drodzy Rodzice !

Jak co roku gorąco zachęcam do udziału dzieci w zajęciach gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w naszym przedszkolu. Celem ich jest korekcja i profilaktyka wad postawy, wykształcenie nawyku przyjmowania i utrzymania poprawnej postawy, prawidłowy rozwój motoryczny, podniesienie ogólnej sprawności i wydolności organizmu oraz nabycie nowych umiejętności ruchowych. Ćwiczenia są prowadzone różnymi metodami i w różnych formach oraz z zastosowaniem atrakcyjnego sprzętu. Każde zajęcia wnoszą coś nowego. Dzieci chętnie ćwiczą , a zarazem świetnie się bawią.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne !!!  Jedynym warunkiem jest dostarczenie skierowania od lekarza pediatry lub lekarza specjalisty zalecającego udział w gimnastyce korekcyjnej oraz określającego wadę postawy. Dzieci, które do końca września nie przyniosą skierowań nie będą mogły uczestniczyć w zajęciach.

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej

Mgr Joanna Strug-Jachym

 

Piknik sportowy

8 września

Informujemy, iż 11 września w poniedziałek dzieci z grup: III, IV, V i VI wyjeżdżają autokarami na "Piknik sportowy". Piknik odbywać się będzie w godzinach: 11.00 do 13.00 na terenie Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego Kraków Wschód na os. Szkolnym 39 / naprzeciwko Zalewu Nowohuckiego/. Wyjazd z przedszkola o godz. 10.30, powrót na obiad ok. godz. 13.30. Prosimy o wygodny- sportowy strój dla dzieci. W razie niesprzyjających warunków atmosferycznych wyjazd nie odbędzie się. Szczegóły u nauczycielek grup. Bożena Woźnica.