1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

informacja dla Rodziców dzieci z grupy III

14 listopada

Serdecznie zapraszamy Rodziców na zebranie podsumowujące wstępną diagnozę dzieci ,które odbędzie się w środę 22 listopada br. o godz. 16.00 w sali grupy III.

Anna Waszkiewicz, Monika Siwek

Szanowni Rodzice dzieci z grupy V i VI

14 listopada

Nauczycielki najstarszych grup zapraszają Państwa na spotkanie podsumowujące wstępną diagnozę pedagogiczną dzieci  w poniedziałek 20.11.2017 r. od godz. 16.30 do sali grupy VI.

W programie:

  • informacja dotyczącą dojrzałości szkolnej dzieci ( prezentacja psycholog Pani Patrycji Walczyk)    16.30- 17.00,
  • spotkanie z nauczycielkami Szkół Podstawowych ( Nr 82 i 92), przedstawienie ofert i  wymagań szkoły w stosunku do przyszłych  uczniów, 17.00-17.30
  • podsumowanie wstępnej diagnozy pedagogicznej  od 17.30 – zebrania w grupach  z    nauczycielkami prowadzącymi.

Serdecznie zapraszamy również  zainteresowanych  rodziców  dzieci 5-letnich.

Lidia Paś.

 

Informacja dla Rodziców dzieci z grup III,IV,V,VI

8 listopada

10 listopada tj. piątek, dzieci z grup III, IV, V i VI wychodzą do Szkoły Podstawowej nr 92 na os. Kalinowe na przegląd pieśni patriotycznych. Wyjście z przedszkola ok. godz. 9.30, powrót ok. godz. 11.30. Szczegóły u nauczycielek grup.

Bożena Woźnica.

Informacja o kalendarzach

8 listopada

Drodzy Rodzice, w dniu 27.10.2017 r.  na terenie  przedszkola odbyła się  sesja fotograficzna  zdjęć dzieci do kalendarzy.  W tym dniu część dzieci była nieobecna w przedszkolu.  Dla tych dzieci  w dniu 14.11.2017 r. ( wtorek) o godzinie ok. 11.00 odbędzie się dorabianie zdjęć do  kalendarzy.

Iwona Mildner

Informacja dla Rodziców

7 listopada

Dnia 9 listopada 2017 r. o godz. 11.00 odbędzie w naszym przedszkolu próbna ewakuacja na wypadek zagrożenia pożarowego. Udział w niej wezmą dzieci ze wszystkich oddziałów.

Kinga Bołoz

GRATULACJE !!!

28 października

Bardzo miło jest nam poinformować Państwa, iż do grona pedagogów wyróżnionych i docenionych za swoją pracę dołączyła kolejna nauczycielka z naszego przedszkola -  Joanita Łanecka. Podczas uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej, jaka miała miejsce w Urzędzie Miasta, otrzymała  Nagrodę Prezydenta Miasta Krakowa za szczególne osiągnięcia w pracy dydaktycznej oraz sukcesy w wychowaniu dzieci. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszej owocnej pracy z  najmłodszymi pełnej wytrwałości, zadowolenia i radości.

Dyrekcja, nauczycielki i pracownicy Samorządowego Przedszkola nr 177


Informacja dla rodziców gr. II

26 października

07.11.2017 r. o godz. 9.15 wybieramy się do Szkoły Podstawowej Nr 92 na os. Kalinowym. Wspólnie z kolegami ze szkoły weźmiemy udział w mini turnieju wiedzy o jeżach i  w zabawach sportowych na sali gimnastycznej. Wrócimy z medalami, to pewne! Joanita Łanecka i Izabela Chorążak.

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy IV

26 października

Dnia 16 XI b.r. o godz. 9.00  wybieramy się na wycieczkę do  JASKINI SOLNEJ w Krakowie. Bardzo prosimy, aby wszystkie dzieci w tym dniu przyniosły ze sobą dodatkową parę białych skarpetek do przedszkola. Nie przynosimy, natomiast, żadnego picia i jedzenia! Urszula Osiakowska, Iwona Mildner

Informacja

23 października

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie informuje, iż zatrudni pracownika na stanowisko starszej woźnej w wymiarze 0,75 etatu od 13 listopada 2017 r. Osoby zainteresowane ofertą pracy proszone są o zgłoszenie się  do pani Dyrektor Elżbiety Piwowarczyk w godzinach pracy kancelarii przedszkola, tj. we wtorki i czwartki  w godzinach od 15.00 do 16.00.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Wyjście do SP nr 92 na galę wręczenia nagród ;)

21 października

Szanowni Rodzice.
23 października dzieci z grupy V i VI wychodzą do Szkoły Podstawowej nr 92 na os. Kalinowe na galę rozdania nagród w konkursie plastycznym pt. "Z biegiem Wisły". Rozpoczęcie gali o godz. 10.00, wyjście z przedszkola ok. godz. 9.30. Bożena Woźnica.

Uwaga Rodzice dzieci z grupy I

21 października

Uwaga Rodzice dzieci z grupy II

26 października

We wtorek 24.10.2017 r. w godz. od 9.00 do 12.30 wybieramy się na wycieczkę autokarową do Niepołomic. Prosimy  o dobry humor, wygodny strój dla dzieci, mały plecak z soczkiem i czymś podzielnym do spałaszowania. Joanita Łanecka i Izabela Chorążak.

Spektakl muzyczny

15 październik

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl muzyczny pt: "Magiczny świat Disneya, który odbędzie się w naszym przedszkolu 18 października br. o godz. 11.30

Anna Waszkiewicz

{gallery}magsw{/gallery}

PODZIĘKOWANIE

13 październik

Drodzy Rodzice

Dyrekcja przedszkola, nauczyciele oraz pracownicy administracji i obsługi składają serdeczne podziękowania za pamięć, słodki poczęstunek i życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Jest nam bardzo miło, że doceniacie wkład naszej pracy w opiekę, wychowanie i kształcenie Waszych pociech.

Dyrekcja i wszyscy pracownicy

Życzenia

Dzisiaj wielkie święto Wasze, niosą dzieci kwiatów kosze,

dziś życzenia wam składamy i poprawę przyrzekamy,

żyjcie w zdrowiu nam sto lat ! Za cierpliwość nieprzebraną,

i za noce nieprzespane, dziś piosenki zaśpiewamy

i w podzięce serca damy, bo dziś Wasze święto jest !

 

Niech Paniom praca jest radością, Niech Paniom zima będzie wiosną,

Niech Paniom słonko zawsze świeci, I beztrosko czas przeleci.

Dużo plonów z Waszej pracy z całego serca - życzą przedszkolacy.

 


Z okazji Dnia Edukacji Narodowej w imieniu Rady Rodziców,

pragnę złożyć wszystkim pracownikom naszego przedszkola najserdeczniejsze życzenia,

wielu sukcesów i zadowolenia z pracy zawodowej,

cierpliwości i wytrwałości, aby służba dzieciom i całemu środowisku zrodziła wiele szlachetnych owoców.

KRZYSZTOF OCZKOWICZ

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy IV

8 październik

Dnia 11 października w środę grupa IV wyjeżdża na wycieczkę autokarową do MUZEUM LOTNICTWA w Krakowie. Wycieczka jest bezpłatna, na zaproszenie grzecznościowe pracownika muzeum.  Koszt wycieczki obejmuje jedynie opłatę za autokar. Szczegóły dotyczące wyjazdu u nauczycielek grupy.

Wyjazd autokarem o godz. 10.00, powrót około 12.00. Prosimy, aby nie dawać dzieciom plecaków ani żadnych przekąsek na wycieczkę.  Dziękuję.  Urszula Osiakowska.

UWAGA!

ŚWIĘTO DYNI w grupie IV przeniesione na wtorek następnego tygodnia ze względu na nieobecność nauczycielki w tym dniu. Przepraszamy.  Urszula Osiakowska.

Zapraszamy do kina sferycznego

3 październik

6 października do naszego przedszkola przyjedzie mobilne kino sferyczne. Obraz w tym niezwykłym kinie wyświetlany jest za pomocą projektorów we wszystkich kierunkach, również na obwodzie kopuły, co daje efekt pełnej przestrzeni. Dzięki temu widzowie, znajdujący się w jego wnętrzu, mogą osiągnąć efekt 3D bez zakładania specjalnych okularów. Filmy będą wyświetlane od godziny 9.00 dla grup II, III, IV, V, VI. Jeden seans trwa około 40 minut.         Anna Waszkiewicz

Informacja dla rodziców dzieci z grupy V

1 października

Lekcja muzealna na Wawelu grupy V

Już jutro  tj. 3 października będziemy uczestniczyć w lekcji muzealnej na Wawelu. Temat lekcji:  ‘Królowie na Wawelu- życie codzienne w zamku”. Bardzo prosimy, aby dzieci przyszły do przedszkola najpóźniej do godz. 8.00. Oprócz dobrego humoru zabieramy pelerynę lub kurtkę przeciwdeszczową. Nie zabieramy plecaków z prowiantem. Wyjazd z przedszkola po śniadaniu, ok. godz. 8.30. Planowany powrót ok. 11.30. Lidia Paś, Bożena Woźnica.

Informacja dla rodziców gr. II

25 września

27. 09. 2017 r. grupa II, w godz. 10.00 - 12.00, wybiera się na pieszą wycieczkę do jesiennego Parku na os. Tysiąclecia. Joanita Łanecka i Izabela Chorążak.

Informacja dla Rodziców dzieci z grup V i VI

 

26 wrzesień
Szanowni Rodzice.
Przypominamy, iż 27 września w Domu Kultury im. C.K. Norwida na os. Górali 5 odbędą się pierwsze zajęcia teatralne. Wyjście z przedszkola grupy VI o godz. 10.00, grupy V o godz. 10.45.Będziemy korzystać z komunikacji miejskiej. Powrót na obiad.
Agnieszka Sendler,Bożena Woźnica.