Zbieramy dary dla zwierząt! Włącz się do akcji!

Koordynatorki akcji: Urszula Osiakowska i Joanita Łanecka. Dary dla zwierząt zostaną przekazane schronisku na ul. Rybnej.

Informacja o rekrutacji na rok szkolny 2019/2020

Od 1 do 29 marca 2019 r. odbywać się będzie rekrutacja dzieci do przedszkola na nowy rok szkolny 2019/2020.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładace DLA RODZICÓW - REKRUTACJA.

Wnioski o przyjęcie dzieci do przedszkola przyjmowane będą w dniach i godzinach ustalonych przez przedszkole: wtorek i czwartek- 15.00- 16.00

Informacja dla rodziców dzieci z grupy III, IV, V i VI

28 lutego br. dzieci jadą do Szkoły Muzycznej na musical "O małej Syrence w niejednej piosence".
Rozpoczęcie spektaklu godz. 9.00 .
Wyjazd z przedszkola o godz.8.20.W tym dniu śniadanie będzie wcześniej o godz. 7.45.
Bliższe informacje u nauczycielek w grupie.

UWAGA RODZICE
Dzieci kontynuujące w naszym przedszkolu edukację przedszkolną w roku szkolnym 2019/2020 nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice tych dzieci składają jedynie  w okresie od  22 lutego do 28 lutego 2019 r. Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego.
Deklarację można pobrać w przedszkolu lub ze strony: www.portaledukacyjny.krakow.pl.
Wypełniony dokument należy złożyć osobiście w kancelarii przedszkola w ustalonych godzinach pracy: wtorek i czwartek od 15.00 do 16.00 oraz środa od godz.7.00 do 8.15

Informacja dla rodziców dzieci z grupy V i VI

W środę 20 lutego br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".
Wyjazd z przedszkola o godzinie 8.15 (śniadanie w tym dniu będzie o godz. 7.50).
Bardzo prosimy o przygotowanie dzieciom stroju gimnastycznego oraz obuwia halowego.

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy II

Uprzejmie infromujemy, że uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w grupie II zostaje przeniesiona na dzień 20 lutego 2019r. z powodu wysokiej absencji chorobowej dzieci.

Kinga Bołoz, Karolina Guzik

15 lutego br. o godzinie 10.15 zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny "O talentach", w wykonaniu aktorów Teatru Eden.

18 lutego br. w naszym przedszkolu odbędą się zajęcia z cyklu Muzyczne laboratorium pt. "Zima". Początek zajęć o godzinie 9.00.

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V

13 lutego o godzinie 10.00 dzieci będą brały udział w warsztatach w Szkole Podstawowej nr 77
na os. Złoty Wiek. Bardzo prosimy o przyniesienie w tym dniu do przedszkola małych plecaków na pantofle.

OGŁOSZENIE

Dyrektor placówki Elżbieta Piwowarczyk informuje, że od 1 marca 2019r.  zatrudni nauczyciela w grupie dzieci 5-letnich w wymiarze 23,5 godz/ tyg. Zainteresowane osoby ( może być również nauczyciel-emeryt) proszone są o kontakt z Dyrektorem przedszkola.

Informacja dla Rodziców grup III,IV,V,VI

12 lutego  dzieci jadą do Szkoły Muzycznej na przedstawienie Bałwany chcą zmiany. Rozpoczęcie spektaklu godz. 9.00 . Wyjazd z przedszkola o godz.8.20, w tym dniu śniadanie będzie wcześniej o 7.45.

Bliższe informacje u nauczycielek w grupie. Anna Waszkiewicz

Informacja dla rodziców dzieci z grupy V i VI

W środę 6 lutego br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".

Anna Waszkiewicz, Urszula Osiakowska

Wizyta w Bibliotece

Zmiana terminu wyjścia do biblioteki z powodu choroby pracownika.

7.02.2019 r. w godz. 13.30 do 14,30 dzieci z grupy IV  wychodzą   do Biblioteki Publicznej na os. Tysiąclecia.

Motywem spotkania będzie tematyka Święta Babci i Dziadka w literaturze dziecięcej. Joanita Łanecka

Informacja dla Rodziców dzieci z grupy V i VI

Harmonogram zajęć rekreacyjno- sportowych w Tauron Arena w II semestrze:
6,20 luty
6,20 marca
3,17 kwietnia
15,29 maja

Teatrzyk w przedszkolu

Serdecznie zapraszamy wszystkie przedszkolaki 30 stycznia o godz. 11.00 na spektakl kukiełkowy pt:”Magiczne słowa” w wykonaniu aktorów Teatru Bajka z Nowego Sącza.

Szanowni Rodzice z grupy IV

W piątek 11.01.2019 r. o godz. 9.15  wybieramy się do Szkoły Podstawowej Nr 92 na os. Kalinowym, na spotkanie z zimową bajką i inne atrakcje. Spotkanie organizuje nauczycielka szkoły Agnieszka Zych. Zachęcam do przyprowadzenia  dzieci w tym dniu. Joanita Łanecka

Informacja dla grupy V i VI

Już jutro, czyli 8 stycznia grupa V i VI wychodzi do Szkoły Podstawowej nr 92 na przedstawienie jasełkowe uczniów szkoły. Wyjście o godz. 9.30. Powrót około 11.30. Dziękuję Urszula Osiakowska, Lidia Paś.

Informacja dla rodziców dzieci z grupy V i VI

W środę 9 stycznia br. dzieci jadą na zajęcia rekreacyjno- sportowe do Tauron Arena w ramach programu "Akademia przedszkolaka".

Anna Waszkiewicz, Urszula Osiakowska