1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Zaproszenie na zajęcia adaptacyjne

18 sierpnia


Serdecznie  zapraszamy Rodziców i wszystkie dzieci, które niebawem dołączą do naszej przedszkolnej gromady  na zajęcia adaptacyjne w przedszkolu.
Czekamy na Was w dniach 23 /środa/ i 30 /środa/ sierpnia 2017 roku o godzinie 15.00. Zajęcia  poprowadzą Panie wychowawczynie, które już dziś czekają  by poznać każdego z Was.

Zapraszamy !

Teatrzyk w przedszkolu- 18.08.2017r. ;)

17 sierpnia

Już jutro tj. 18 sierpnia o godz. 9.30 w naszym przedszkolu teatrzyk objazdowy przedstawi bajkę pt. "Lampa Alladyna'. Zapraszamy. Anna Waszkiewicz.

Życzenia wakacyjne

KOCHANE DZIECI,

SZANOWNI RODZICE !

Dziękując za cały rok pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku i wielu niezapomnianych przeżyć.

Do zobaczenia we wrześniu.

DYREKTOR ORAZ PRACOWNICY PRZEDSZKOLA

Zakrętkomania. Brawo Filip! Brawo Rodzice naszych przedszkolaków!

27 czerwca

Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzicom i dzieciom za każdą przyniesioną do przedszkola zakrętkę! Zakrętki są zanoszone do Szkoły Podstawowej Nr 92, a potem transportowane do skupu. Za kg zakrętek rodzice dziecka otrzymują 1 zł. To dobra cena. Zakrętki zbieramy  dla 5-letniego chłopca Filipka Tabor, który urodził się z dziecięcym porażeniem mózgowym. Właśnie rozpoczął kolejną terapię. Rośnie, ćwiczy, ale też  pomaga innym. Zainteresowanych szczegółami z życia Filipka odsyłam na Facebook, na stronę wspaniałej mamy chłopca  Agaty Tabor, która z całych sił walczy o przyszłość swojego syna i innych chorych dzieci.

Informacja dla rodziców dzieci z grupy II

Informujemy, że zaplanowana  na środę wycieczka do Ogrodu Doświadczeń zostaje odwołana i odbędzie się we wrześniu 2017r.

Anna Waszkiewicz i Monika Siwek

Informacja dla grupy VI

25 czerwca

Dnia 28 czerwca dzieci z grupy VI pojadą na wycieczkę do Muzeum Narodowego na Rynku Głównym. Wyjazd z przedszkola około godziny 8.45 powrót na obiad. Jedziemy komunikacją miejską.

Beata Jurkowska

ZAPROSZENIE

25 czerwiec

 

Serdecznie zapraszamy nowoprzyjęte dzieci wraz z rodzicami na spotkanie adaptacyjne, które odbędzie się 29 czerwca /tj. czwartek/ w godzinach od  16.00- 17.00 w sali grupy I.

Beata Jurkowska

Szanowni Rodzice dzieci z grupy I,

24 czerwca
W poniedziałek wybieramy się na zaległą wycieczkę do krakowskiego ZOO. Prosimy o przyprowadzenie dzieci do 8.45. Dzieci można będzie odbierać z przedszkola najwcześniej ok. 14.00, po obiedzie. W tym dniu nie będziemy leżakować.Ważne, żeby dzieci miały czapeczki chroniące od słońca, wygodne buty, mały napój, coś na przekąskę (podzielnego, tak aby mogły się poczęstować). Zapraszamy. Joanita Łanecka

WYCIECZKA GRUPY II I III

22 czerwca

Dnia 28 czerwca dzieci jadą na wycieczkę do Ogrodu Doświadczeń im. Stanisława Lema w Krakowie, wyjazd z przedszkola ok godziny 9.50 powrót na obiad. Jedziemy komunikacją miejską.  Nauczycielki grup II, III

Zajęcia otwarte z języka angielskiego dla grup: V i VI

20 czerwca

Serdecznie zapraszam rodziców dzieci z grupy V i VI na zajęcia otwarte z języka angielskiego, które odbędą się 27.06.2017 roku ( wtorek ) w salach grup, w godzinach:

Grupa V 15.00-15.30
Grupa VI 15.30-16.00

Joanna Strug-Jachym

Dziękujemy za 1 %

 

20 czerwca

Dyrektor , personel i dzieci Samorządowego Przedszkola nr 177 os. Kombatantów 13 w Krakowie serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy w ubiegłym roku przeznaczyli 1% swojego podatku na Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska, z którym od kilku lat współpracuje nasze przedszkole. W ramach akcji „1% podatku dla naszej szkoły” po raz kolejny pozyskaliśmy fundusze, które przeznaczyliśmy na zakup sprzętu sportowego do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjnej oraz innych zajęć dla dzieci o charakterze ruchowym. Zakupiliśmy  piankowy kołowrotek,, który bardzo się spodobał dzieciom.  Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie.

Teatrzyk w przedszkolu

19 czerwca o godz.10.00 zapraszamy wszystkie dzieci na spektakl teatralny pt. "Kozucha kłamczucha"w wykonaniu teatrzyku objazdowego. Anna Waszkiewicz

Pierwsze spotkanie adaptacyjno- organizacyjne

12 czerwca

Serdecznie zapraszamy RODZICÓW nowo przyjętych dzieci 3 letnich na spotkanie organizacyjne, które odbędzie się w środę 21 czerwca o godz. 16.15.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

Informacje dla rodziców dzieci z grupy V i VI!

We wtorek 13 czerwca wybieramy się na wycieczkę do Jaskini Wierzchowskiej. Wyjazd spod przedszkola około godziny 9.20, powrót około 15.00 – 15.30. Na miejscu dzieci będą piec kiełbaski w ognisku, otrzymają też w ramach obiadu i podwieczorku prowiant z przedszkola. Prosimy zapewnić dzieciom picie /najlepiej wodę/ oraz rozsądną ilość przekąsek /bez czekolady/. Dzieci muszą mieć ze sobą wygodne, pełne buty i ciepłą bluzę / w jaskini jest trochę chłodniej/. W razie niepewnej pogody proszę zaopatrzyć dzieci w kurtki przeciwdeszczowe.

Agnieszka Sendler, Beata Jurkowska

Podpisywanie umów dla dzieci nowoprzyjętych

9 czerwca

Dyrektor Samorządowego Przedszkola Nr 177 w Krakowie informuje, iż w dniach 09.06.2017r. do 22.06.2017r. odbywa się podpisywanie umów dla dzieci nowoprzyjętych w godzinach pracy kancelarii:
wtorek: 15.00- 16.00
czwartek: 15.00- 16.00

Brak podpisanej umowy jest jednoznaczny z rezygnacją z miejsca w przedszkolu.
Dyrektor przedszkola: Elżbieta Piwowarczyk

Zaproszenie

Szanowni Rodzice !

Serdecznie zapraszamy na uroczyste zakończenia roku przedszkolnego, które odbędą się w poszczególnych grupach:

grupa I- 23 czerwca o godz. 10.00

grupa II- 20 czerwca o godz. 14.30

grupa III- 08 czerwca o godz. 15.30

grupa IV- 23 czerwca o godz. 15.15

grupa V- 22 czerwca o godz. 15.30

grupa VI- 20 czerwca o godz. 15.30

Nauczycielki wraz z dziećmi .

Zaproszenie na Piknik

29 maja- wyjscie grupy IV do Multikina

28 maja

Przypominam Rodzicom dzieci z grupy IV, że w poniedziałek tj. 29 maja grupa wychodzi do Multikina na film pt. "Rico prawie bocian". Wyjście z przedszkola ok. godz. 9.40, powrót na obiad: 13.15. Podróż MPK. Bożena Woźnica.

Zaproszenie

22 maja

Serdecznie zapraszam wszystkie Mamusie dzieci z grupy V na zajęcia otwarte, które odbędą się w środę, 24 maja 2017 roku o godzinie 15.15. Agnieszka Sendler

ZAPROSZENIE NA ZAJĘCIA OTWARTE DO GRUPY II

22 maja

Serdecznie zapraszam  MAMUSIE  z grupy II na zajęcia otwarte pt "Na majowej łące", które odbędą się 26 maja br o godz. 15.00
Monika Siwek