Nasza laureatka

OGŁOSZENIE WYNIKÓW W KONKURSIE NA WIERSZ DLA PRZEDSZKOLI Z XV DZIELNICY

pt „Zdrowie mam – bo o siebie dbam”

KATEGORIA-WIERSZ INDYWIDUALNY:

I miejsce: Kinga Czarnowska P-le 148

II miejsce: Maja Pietras P-le 177

III miejsce: Natalia Przeszło P-le 64

Jesteśmy z Ciebie dumne Maju!

Poniżej wiersz naszej Mai:

"Apetyt na zdrowie "

Mam na imię Maja i mieszkam w Krakowie.

Zaraz na początku o sobie opowiem.

Chodzę do przedszkola  i mam 7 lat.

Chciałabym wyglądać jak na łące kwiat...

Aby tak się stało odżywiam się zdrowo,

owoce, warzywa jem obowiązkowo.

Gdy biorę marchewkę jak zając ją chrupię,

bób i kukurydzę w sklepie chętnie kupie.

Kiwi, mandarynka, jabłko i truskawka.

To jest przed obiadem codzienna przystawka.

Dla mnie batoniki, gumy i cukierki,

nie mają znaczenia, także słodkie żelki.

Codziennie na rolkach rzadko bez rowera

a czasem na basen mama mnie zabiera.

Tenis, basen rower  nic ich nie zastąpi,

W zdrowe odżywianie  tez niech nikt nie wątpi.

Moje koleżanki  i moi koledzy,

dam wam dobrą radę:

odżywiać się zdrowo! nie jeść czekoladek!

Mówi Wam to Maja ten kwiatek na łące,

który Wam przesyła całusy gorące :)

Joanita Łanecka

DZIĘKUJEMY ZA 1 % PODATKU !

Szanowni Państwo , Drodzy Rodzice.

Dyrektor , personel i dzieci Samorządowego Przedszkola nr 177 os. Kombatantów 13 w Krakowie serdecznie dziękują wszystkim darczyńcom, którzy w ubiegłym roku przeznaczyli 1% swojego podatku na Stowarzyszenie Pomocy Szkole „Małopolska, z którym od kilku lat współpracuje nasze przedszkole. W ramach akcji „1% podatku dla naszej szkoły” po raz kolejny pozyskaliśmy fundusze, które przeznaczyliśmy na zakup sprzętu sportowego,  do prowadzenia zajęć gimnastyki korekcyjnej oraz innych zajęć dla dzieci o charakterze ruchowym. Zakupiliśmy woreczki gimnastyczne, dwie bazy piankowe oraz kolorowe wyspy sensoryczne.  Jeszcze raz dziękujemy za zaufanie.

.

Uwaga, zmiana numeru rachunku bankowego dotyczącego wpłat za przedszkole.

21 grudnia

DRODZY  RODZICE
Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 177 w Krakowie informuje, iż w dniu 4 grudnia 2015 r. została podpisana umowa o prowadzenie rachunków bankowych z Powszechną Kasą Oszczędności Bankiem Polskim Spółką Akcyjną (PKO BP). W związku z powyższym od 01.01.2016 r. obowiązuje Nowy Numer Rachunku Bankowego, na który należy dokonywać opłaty za przedszkole.

Nowy Numer Rachunku: 25  1020  2892  0000  5802  0590  5361

Nasze przedszkole, „ Przedszkolem w Ruchu”

25 czerwca

Z dumą informujemy, że Ministerstwo Edukacji Narodowej doceniając nasze działania podjęte w ramach udziału w Ogólnopolskiej Akcji : „ Ćwiczyć każdy może”, organizowanej w Roku Szkoły w Ruchu, uzyskało tytuł: „ Przedszkole w Ruchu”!!! Joanna Strug- Jachym.

Za 1% podatku -dziękujemy !!!

8 stycznia

Szanowni  Państwo , Drodzy Rodzice  naszych wychowanków. Dyrektor , personel i dzieci  Samorządowego Przedszkola nr 177 os. Kombatantów 13 w  Krakowie serdecznie dziękują   wszystkim rodzicom , którzy w ubiegłym roku przeznaczyli 1%  swojego podatku na  Stowarzyszenie  Pomocy Szkole „Małopolska „ z którym dyrektor przedszkola zawarła porozumienie dotyczące akcji „1% podatku dla naszej szkoły”. Dzięki Państwa postawie  nasze przedszkole pozyskało kwotę 2386,60 zł.  która w październiku 2013 r  wpłynęła na konto Rady Rodziców  i została przeznaczona  na zakup pomocy dydaktycznych , zabawek i gier dla dzieci  we wszystkich grupach wiekowych.(W załączeniu kserokopia  faktury ).{gallery}12013{/gallery} Dziękujemy za zaufanie. Dyrektor- Elżbieta Piwowarczyk

GÓRA GROSZA

26 listopada

Serdecznie zapraszamy rodziców i dzieci do wzięcia udziału w akcji „Góra Grosza”. Od 25 listopada do 6 grudnia każdy może dorzucić swój grosz.  Dla nas grosz to mało, ale góra grosza może pomóc potrzebującym. Uczmy dzieci od najmłodszych lat, że wspólnymi siłami można wiele zdziałać. Grosiki zbieramy w holu przedszkolnym. Katarzyna Chowaniec.

1 % dla naszego przedszkola.

12 kwietnia

Wszystkim zainteresowanym przypominamy  KRS niezbędny do przekazania 1 % na nasze przedszkole:
KRS 0000052078  z zaznaczeniem Samorządowe Przedszkole nr 177
,Kraków. Przypominamy, że akcja trwa do 30.04.2013r. Elżbieta Piwowarczyk.

Akcja 1% podatku dla naszego przedszkola

25 stycznia

24 stycznia

Szanowni  Państwo , Drodzy Rodzice  naszych wychowanków. Dyrektor , personel i dzieci  Samorządowego Przedszkola nr 177 os. Kombatantów 13 w  Krakowie serdecznie dziękują   wszystkim rodzicom , którzy w ubiegłym roku przeznaczyli 1%  swojego podatku na  Stowarzyszenie  Pomocy Szkole „Małopolska „ z którym dyrektor przedszkola zawarła porozumienie dotyczące akcji „1% podatku dla naszej szkoły”. Dzięki Państwa postawie  nasze przedszkole pozyskało kwotę 2064 zł.  która w październiku 2012 r  wpłynęła na konto Rady Rodziców  i została przeznaczona  na zakup pomocy dydaktycznych , zabawek i gier dla dzieci  we wszystkich grupach wiekowych.(W załączeniu kserokopia  faktury ).{gallery}1procent{/gallery} Dziękujemy za zaufanie   i serdecznie zachęcamy wszystkich rodziców i przyjaciół przedszkola  do  wzięcia  udziału w tej akcji również w tym roku.Pozyskane w ten sposób środki przeznaczymy na potrzeby dzieci i oczywiście przedstawimy Państwu dokument potwierdzający na co zostały wydane.W każdej grupie można odebrać ulotkę  informacyjną. Rodzice , którzy zdecydują się na uczestnictwo w  naszej akcji  proszeni są  wpisanie
nr KRS 0000052078  z zaznaczeniem Samorządowe Przedszkole nr 177 , Kraków .Przypominamy, że akcja trwa do 30.04.2013r. Gorąco apelujemy o udział  w akcji  1% podatku dla naszego przedszkola i dziękujemy za ten rodzaj  wsparcia.

avtokum.com
oculusclinic.com/