1% dla przedszkolaka

KRS 0000052078
z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Wycieczka grupy V do Muzeum Inżynierii Miejskiej

12 marca

Przypominam, że 14 marca dzieci z grupy V wyjeżdżają do Muzeum Inżynierii Miejskiej. W programie zwiedzanie wystawy pt. ‘To takie proste” i udział w lekcji „Świat dźwięków”. Wyjazd z przedszkola o godz. 9.15, powrót ok. 12.45 na obiad.

Bożena Wożnica.

Wycieczka dzieci z grupy III i IV

8 marzec

13 marca br. ( wtorek) dzieci z grupy III i IV jadą na wycieczkę do Obserwatorium Astronomicznego w Niepołomicach. Planowany wyjazd z przedszkola o godz. 9.30, powrót około godziny 13.00. Bliższe informacje na temat wycieczki u nauczycielek w grupach.

Anna Waszkiewicz

Bajka w przedszkolu

2 marzec

5 marca o godzinie 9.30 zapraszamy wszystkie dzieci na bajkę "Przygody krasnala Pączka" w wykonaniu aktorów Agencji Artystycznej KANON.

Anna Waszkiewicz

DZIEŃ OTWARTYCH DRZWI W NASZYM PRZEDSZKOLU

1 marzec

Wyjście do Teatru Ludowego

27 luty

We wtorek 6 marca br. dzieci z grupy II, III i IV jadą do Teatru Ludowego na spektakl pt:"Kot w butach". Wyjazd po śniadaniu o godz. 9.30, powrót na obiad. Szczegóły wyjazdu u nauczycielek w poszczególnych grupach.

Monika Siwek