STRONA W PRZEBUDOWIE !!!

JUŻ NIEDŁUGO

Zokończenie Roku

Relacja z wycieczki

Wycieczka do krakowskiego ZOO była kolejną przygodą, jaką przeżyły nasze maluszki.Piękna czerwcowa pogoda sprzyjała spacerom po ZOO. Przemierzając alejki ogrodu, dzieci oglądały z bliska niespotykane na co dzień zwierzęta i ptaki. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszyły się pingwiny, żyrafy słonie oraz  zwierzątka zamieszkujące Mini ZOO. Dzieci reagowały bardzo spontanicznie: od radości, zachwytu,  do niepewności.

Po długim spacerze, był też czas na zasłużony odpoczynek w cieniu, z małą, ale smakowitą przekąską przygotowaną przez rodziców. Nasze maluszki dzielnie zniosły wymagania wycieczki oraz podróż busem i już nie mogą doczekać się kolejnej wyprawy. Uśmiech

Beata Jurkowska

Tak obchodziliśmy Dzień Mamy w grupie I

Wiosna, wiosna radosna !!!

W tym roku wyjątkowo bo już w kwietniu mogliśmy cieszyć się piękną słoneczną, pogodą. Ta niesamowita aura sprzyjała organizacji zajęć na świeżym powietrzu. Maluszki spacerowały w poszukiwaniu wiosny lub bawiły się w ogrodzie przedszkolnym.

Dzieci  korzystając ze zjeżdżalni, bujaków czy też karuzeli,  uczą się kontrolować własne ciało. Poprzez zabawę z rówieśnikami, mają okazję do treningu umiejętności społecznych. Zabawa na placu zabaw jest także znakomitą okazją do pozytywnego spożytkowania dziecięcej energii…

Beata Jurkowska

«pierwszapoprzednia12345następnaostatnia»