1% dla przedszkola

KRS 0000052078 z zaznaczeniem "Samorządowe Przedszkole nr 177, Kraków"

Uczymy sie jeść smacznie i zdrowo

9 marca Maluszki uczestniczyły w zajęciach kulinarnych, podczas których samodzielnie przygotowywały zdrową przekąskę. Na początku dzieci umyły ręce, założyły fartuszki i poznały zasady przygotowania witaminowych smakołyków. Później samodzielnie kroiły różnorodne owoce i nakładały  je na patyczki tworząc szaszłyki. Dzieci poradziły sobie wyśmienicie i miały ogromną frajdę wykonując to zadanie! Następnie odbyła się oczekiwana degustacja. Wszystkim dzieciom dopisywał apetyt. Szaszłyki i wszystkie owoce zostały pochłonięte.

Zachęcamy do wykonania takiej potrawy w domu. Smacznego!!!

Beata Jurkowska

 

 
My się nigdy nie nudzimy

 
 
Ach ten bal....

 
Niechaj Dziadzio z Babunią tak nam długo żyją, póki komar i mucha morza nie wypiją!

Dzień Babci i Dziadka, to szczególne święto, w którym mamy okazję podziękować naszym dziadkom za dobroć, serce i troskę. Również w naszym przedszkolu jest to wyjątkowy, szczególnie celebrowany dzień. 19 stycznia nasi goście obejrzeli krótki program artystyczny, później wszyscy uczestniczyli w zabawach sportowych związanych z zimą. Uczestnicy spotkania:  rzucali do celu śnieżnymi kulami,  wozili na sankach swoich wnuków,  pary / np. wnuczek i babcia/ w taneczny sposób balansowały na topiącej się krze, kto chciał mógł przejść po torze przeszkód. Na koniec wszyscy bawili się przy piosence " Do góry i na dół” .Po wspólnej zabawie, złożeniu życzeń, wszyscy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci. Nasi goście mieli możliwość spróbowania ciasteczek, które właśnie na tę  wyjątkową okazję upiekły dzieci.

Mamy nadzieję że były to niezapomniane chwile, które  na długo pozostaną w naszej pamięci.

Dziękujemy jeszcze raz wszystkim Szacownym gościom za przybycie i życzymy długich lat życia przepełnionych zdrowiem i szczęściem.

Naszym Rodzicom dziękuję za wsparcie przy organizacji imprezy –cieszę się, że zawsze mogę liczyć na Państwa pomoc. Beata Jurkowska

 
Rozpoczynamy Nowy 2018 Rok !

 
«pierwszapoprzednia123następnaostatnia»