JUŻ JUTRO....

27 maja
REKRUTACJA NA DYŻUR WAKACYJNY- LIPIEC 2022
DLA DZIECI SPOZA PRZEDSZKOLA
W dniach od 30.05.2022 r. do 03.06.2022 r. odbędzie się  rekrutacja na dyżur dla dzieci spoza naszego przedszkola. Kartę zapisu należy pobrać z naszej strony internetowej ( znajduje się w drukach do pobrania), następnie wypełnić, podbić w macierzystej placówce oraz złożyć osobiście w kancelarii naszego przedszkola.
Przyjmowanie kart rozpocznie się  30 maja od godz. 8:00.
W kolejnych dniach prosimy o składanie kart zapisu w godzinach pracy kancelarii.
W pierwszej kolejności pod uwagę będą brane zgłoszenia rodziców z przedszkoli, które są nieczynne przez dwa miesiące wakacyjne oraz kolejność zgłoszeń.
UWAGA!
O wynikach rekrutacji poinformujemy Państwa telefonicznie
 w dniu 10 czerwca 2022r.

Liczba wolnych miejsc- 15

22 maja

Zaproszenie dla Rodziców "Maluszków"

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH W REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2022/2023

Serdecznie zapraszamy wszystkich Rodziców dzieci przyjętych na nowy rok szkolny 2022/2023 na spotkanie informacyjne z dyrektorem przedszkola,  które odbędzie się
 w poniedziałek 23 maja  o godzinie 16.30.
 Będzie to pierwsze spotkanie w ramach realizowanego przez przedszkole Programu Adaptacyjnego. Kolejne spotkania skierowane do dzieci najmłodszych przyjętych w rekrutacji na rok szkolny 2022/2023 odbędą się już z udziałem dzieci i rodziców oraz nauczycieli prowadzących.

ZAPROSZENIE NA TURNIEJ TAŃCA DLA DZIECI Z GRUPY III, IV, V, VI

17 maja

Mateusz Woda

INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY V i VI

16 maja

Informujemy, iż w dniu 18 maja br. zajęcia sportowe na Tauron Arenie zostają odwołane.

Kolejne odbęda się 1 czerwca.

Nauczycielki grupy V i VI

ZAPRASZAMY DO ZABAWY

Informacja dla Rodziców dzieci ze wszystkich grup!

15 maja
23.05.2022 r. w godzinach dopołudniowych nasze przedszkolaki będą małymi ogrodnikami.Wykonają własnoręcznie " las w słoiku". Przy sprzyjającej pogodzie warsztaty ogrodnicze odbędą się w ogrodzie przedszkolnym. Serdecznie zapraszamy i prosimy, by nie zabrakło w tym dniu żadnego dziecka.
 Nauczycielki wszystkich grup

11 maja

Konsulatacje logopedyczne dla rodziców z dziećmi na terenie przedszkola odbęda sie 25 maja b.r

w godz. 13.00-17.00.  W szatni przedszkolnej dostępny jest terminarz z zapisami na wybraną godzinę.

Nuerologopeda Renata Ziętara

WYCIECZKA GRUPY VI

Joanita Łanecka

Wycieczka agroturystyczna dla grupy II, III, IV i V.

9 maja

Przypominamy o zbliżającej się majowej wycieczce autokarowej do miejscowości Młoszowo  ( Relaksowisko Red Raj) dla czterech grup, w poniższych terminach:

18 maja ( środa) – wyjazd dla dzieci z grupy II i IV

19 maja ( czwartek) – wyjazd dla dzieci z grupy III i V.

W dniu wycieczki wyjazd spod przedszkola o godzinie 8.30, planowy powrót około 14.30. Śniadanie tego dnia będzie wcześniej  tzn. o godzinie 8.00. W ramach obiadu dzieci otrzymają „suchy prowiant” i wodę do popicia. Dzieci mogą zabrać ze sobą plecaczki z przekąskami ( bez czekolady) oraz wodę  w butelce /termosie/.

Prosimy o zapewnienie dziecku wygodnego obuwia, ubrania „na cebulkę” oraz  nakrycia głowy od słońca.

Nauczycielki z grup: II, III, IV i V

WYCIECZKA GRUPY V

9 maja

W środę 11 maja br. dzieci z grupy V jadą na zajęcia warsztatowe do Krakowskiej Manufaktury Czekolady. Wyjazd busikiem spod przedszkola o godz. 8.50, planowany powrót ok. godz. 11. Prosimy o przygotowanie dzieciom małych plecaczków z butelką wody, bez przekąsek!

WAŻNA INFORMACJA

4 maja

W tym roku szkolnym nasze przedszkole  pełni  dyżur  wakacyjny w lipcu.

Zapisy dla dzieci z naszego przedszkola odbywać się będą w dniach:

23.05.2022 r. – 27. 05.2022 r.

Zapraszamy do kancelarii przedszkola w wyznaczonych dniach i godzinach (wtorek i czwartek  od 15.00- 16.00) oraz w dowolnym czasie w ciągu całego dnia, kiedy jest otwarta kancelaria. Prosimy o przemyślane zapisy, które będą skutkować rzeczywistym uczęszczaniem dzieci do przedszkola w miesiącu lipcu. Pozwoli to zapewnić miejsca innym potrzebującym.

ZAPISY DZIECI Z INNYCH PRZEDSZKOLI

W dniach 30.05. 2022 r. do 03.06. 2022 r. odbędzie się  rekrutacja na dyżur dla dzieci spoza naszego przedszkola. Wypełnioną kartę zapisu ( w drukach do pobrania)  należy złożyć osobiście w kancelarii przedszkola.  Przyjmowanie kart rozpocznie się  30 maja od godz. 8:00.

UWAGA!
O wynikach rekrutacji poinformujemy Państwa telefonicznie w dniu 10 czerwca 2022 r.

Dyrektor Iwona Mildner

KAMPANIA ROWEROWY MAJ RUSZA!

2 maja

www.przedszkole177krakow.pl/i/cms/regulamin-krakow-2022.pdf

Izabela Talaga

Wyjście do Tauron Areny

2 maja
Przypominamy, że  w środę 4 maja br. dzieci z grupy V i VI jadą  na zajęcia sportowe do Tauron Areny. Śniadanie  w tym dniu jest o godz. 8.00, wyjazd o godz. 8.20.  Planowany powrót  - 10.30. Prosimy o przygotowanie plecaczków ze strojem sportowym na zmianę (koszulka, spodenki, buty sportowe na białej podeszwie), maseczkę oraz małą butelkę wody.   Prosimy o punktualne przyprowadzenie dzieci do przedszkola przed godz. 8.00.

Nauczycielki grupy V i VI

Drodzy Rodzice- Darczyńcy

29 kwietnia

W związku z nagłą decyzją mamy Belli o wyjeździe z Polski kończymy akcję pomocową. W imieniu Pani Hanny Kucher, mamy Belli, składam gorące podziękowania   wszystkim Rodzicom, którzy bezinteresownie i z dobroci serca wsparli rodzinę. Mamy nadzieję, że Bella wraz z mamą znajdą wreszcie swoją bezpieczną przystań.

Wyzwanie na kwiecień

22 kwietnia