Informacja dla rodziców dotycząca ubezpieczenia dzieci

14 września

Prosimy o zapoznanie się z dokładnymi informacjami dotyczącymi ubezpieczenia dzieci w roku szkolnym 2018/2019, zamieszczonymi poniżej.

Dyrektor Elżbieta Piwowarczyk

GIMNASTYKA KOREKCYJNA

9 września

Drodzy Rodzice !

Jak co roku gorąco zachęcam do udziału dzieci w zajęciach gimnastyki korekcyjnej, które odbywają się w naszym przedszkolu. Celem ich jest korekcja i profilaktyka wad postawy, wykształcenie nawyku przyjmowania i utrzymania poprawnej postawy, prawidłowy rozwój motoryczny, podniesienie ogólnej sprawności i wydolności organizmu oraz nabycie nowych umiejętności ruchowych. Ćwiczenia są prowadzone różnymi metodami i w różnych formach oraz z zastosowaniem atrakcyjnego sprzętu. Każde zajęcia wnoszą coś nowego. Dzieci chętnie ćwiczą , a zarazem świetnie się bawią.

Uczestnictwo w zajęciach jest bezpłatne !!!

Jedynym warunkiem jest dostarczenie skierowania od lekarza pediatry lub lekarza specjalisty zalecającego udział w gimnastyce korekcyjnej oraz określającego wadę postawy.

Dzieci, które do końca września nie przyniosą skierowań nie będą mogły uczestniczyć  w zajęciach.

Nauczyciel gimnastyki korekcyjnej  - mgr Joanna Strug-Jachym

ZEBRANIE Z RODZICAMI

9 września

Serdecznie zapraszamy na I Zebranie Informacyjno-Organizacyjne rozpoczynające rok szkolny 2018/2019, które odbędzie się 13 września o godz. 16.30.

Część I zebrania /wspólna dla wszystkich/ dotyczyć będzie m.in. spraw związanych z ubezpieczeniem dzieci, odpłatnością, zajęciami dodatkowymi, bezpieczeństwem dzieci,  Statutem Przedszkola. Ta część zebrania odbędzie się w sali grupy III.

Część II zebrania odbędzie się już w poszczególnych oddziałach z nauczycielkami, dotyczyć będzie spraw organizacyjnych każdej grupy.

Dyrektor Przedszkola Elżbieta Piwowarczyk

Piknik Sportowy dla starszaków

5 września

Dnia 12 września od godz. 10. 30 do 13.00 odbędzie się wyjazd autokarem dla dwóch najstarszych grup na Piknik Sportowy zorganizowany przez Szkółkę Piłkarską nad Zalewem Nowohuckim. Szczegóły u nauczycielek grup.

Urszula Osiakowska i Anna Waszkiewicz

Informacja dla grupy V i VI

5 września

Informujemy Państwa, że w dwóch  najstarszych grupach zamówione zastały podręczniki dla dzieci: wydawnictwo MAC edukacja- pakiet pt. Olek i Ada.  Szczegóły u nauczycielek grup.  Urszula Osiakowska i Anna Waszkiewicz